fbpx

Виноград Дніпровський рожевий

  • Виноград
Артикул
18085
Немає у наявності
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Виноград Дніпровський рожевий – це гібридний сорт винограду, розроблений нашим українським селекціонером-любителем А. А. Блакитним. Цей сорт був створений шляхом поєднання сорту Подарунок Запоріжжю та пилку з іншого сорту.

Дніпровський рожевий можна віднести до середньо-ранніх або середньо-стиглих сортів, так як для повного дозрівання потрібно 130-135 днів з моменту розпускання бруньок. Ягоди досягають своєї зрілості в кінці серпня - середині вересня. Пагони Дніпровського рожевого мають велику силу росту, а грона також виростають великі, до 1,5 кг вагою, маючи правильну циліндро-конічну форму, їх структура не щільна.

Ягоди Дніпровського рожевого мають приємний червоно-рожевий колір, овальну форму, вагою до 18 грамів кожна. Практично всі плоди на гронах одномірні. Смак гармонійний, шкірка міцна, але не відчувається при їжі. Морозостійкість даного сорту винограду вище середньої (до -23°С), але рекомендується на зиму вкривати його для кращого збереження.

Дніпровський рожевий проявляє досить високу стійкість до грибкових захворювань, включаючи мілдью, одіум та сіру гниль. Проте, рекомендується зберігати обробку фунгіцидами для забезпечення оптимального росту і розвитку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24
Маса ягоди
15-20г
Маса грони: 1,0-1,5 кг
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: з фруктовим ароматом
Колір: рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.