fbpx

Виноград Августін

  • Виноград
Артикул
538
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

У нас Ви можете купити відмінні саджанці винограду сорту Августин. Це столовий сорт, має підвищену стійкість до морозів. Урожай готовий до збору в кінці літа. Конусоподібні грона важать приблизно 400-1200 грам, а при особливому догляді можуть сягати 2 кг.  Виноградна ягода розміром 14 х 12 х 18, не надто тверда, вагою 5 - 10 грам, присутні кісточки. Смак не терпкий, солодкий, гармонійний. Виноградинки біло-жовтого кольору дуже красиво виглядають в променях сонця, так як шкірка ягід злегка прозора. Августин - високоврожайний сорт, досить витривалий,  не примхливий, підходить для вирощування на присадибних ділянках як досвідченим садівникам, так і новачкам. Лоза сильна і потужна.
Грунт при вирощуванні має бути вологим та підживленим. Квітка не потребує запилення, цей сорт можна використовувати для запилення сортів з жіночим типом цвітіння. Живці Августина мають властивість відмінного вкорінення. Пагони витримують кілька суцвіть.
Урожай може залишатися на кущах 2-3 тижні, але при надлишку дощів ягоди будуть лопатися. При тривалому транспортуванні переспілі ягоди можуть облітати. Сорт стійкий до поширених хвороб і шкідників, але не захищений від гроновертки. Дуже рідко піддається навалі ос.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23 °С
Маса ягоди
5-10г
Маса грони: до 2кг
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: солодкий
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.