fbpx

Виноград Антоній великий

  • Виноград
Артикул
540
НА ОСІНЬ 2024
160грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Антоній Великий є столовим сортом, і тому буде смачним десертом на Вашому столі. Це виноград ранньо-середнього терміну дозрівання. Збір грон починається через 125-135 днів. Високі врожаї забезпечені при відповідному догляді за рослиною. Квітка двостатева, додаткового запилення не вимагає. Вважається білим сортом винограду. шкірочка блідо-зеленого кольору, а в кінці дозрівання може набувати теплого золотистого відтінку. Куляста ягода досягає ваги в 10-12 грам і розміру 34 х 22 х 28 мм. У кожній виноградині присутні до 3 кісточок, які містять вітаміни і корисні елементи. М'якоть соковита і м'ясиста, прихована під щільною шкіркою.
Великі грона масою до 2 кг за формою нагадують конус, а іноді циліндр. Смак гармонійний, солодкий, з ледь відчутною мускатною нотою. При тривалому перебуванні на лозі ягоди не страждають від нападів ос і не розтріскуються від затяжної дощової погоди. Виноград добре транспортується і не втрачає презентабельність.
Сорт Антоній Великий не примхливий, витримує низькі температури до -24 ºC, стійкий до хвороб. Йому не потрібен особливий догляд, але при цьому врожай буде великий і стабільний. Слід врахувати те, що рослина буде потужною, тому рекомендується посадка саджанців на відстані. Якщо насадження будуть занадто часті, то це призведе до зменшення врожайності та втрати звичного вигляду кистей цього сорту.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24 °С
Маса ягоди
10-12г
Маса грони: до 2кг
Сорт: ранньо-середній (початок вересня)
Запилення: самоплідний
Смак: солодкий
Колір: білий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.