fbpx

Троянда чайно-гібридна - Кенинген дер Розен

  • Саджанці троянд
  • Чайно-гібридна
Артикул
13086
Немає у наявності
125грн
- +
Рейтинг товару

Англійська назва, Colour Wonder вказує на головне достоїнство цієї чудової троянди: кожна квітка сорту грає безліччю відтінків, і всі вони гарні. Основний колір - лососева-рожевий на жовтій підкладці.

Опис

Англійська назва, Colour Wonder вказує на головне достоїнство цієї чудової троянди: кожна квітка сорту грає безліччю відтінків, і всі вони гарні. Основний колір - лососева-рожевий на жовтій підкладці. Коли сонячне світло просвічує крізь щойно розквітлу квітку, забарвлення здається золотим з помаранчевим, але з часом квітки темніють і стають більш червоними. Зворотний бік пелюсток набагато більше бліда, пізніше з рожевим краєм.

Мінливе забарвлення - не єдина відмітна риса Konigin der Rosen - квітки мають ностальгічну форму з масою пелюсток, коли повністю розпустяться, що дуже незвично для троянди такого забарвлення, і тим більше виведеної в 60-х рр.

З'являються зазвичай по одному, зрідка в невеликих кистях, дуже довго тримаються як на кущі, так і в зрізку, якщо зрізати квітку в напіврозпуску. Кущ сильнорослий, з відкритим центром, сильними, товстими пагонами і безліччю великих колючок. Листя красиве, велике, темно-зелене, стійка до хвороб, молоді пагони і листя малинові. Дуже рясно цвіте і добре росте на бідних ґрунтах.

Характеристики
Період цвітіння: повторноквітнучі
Група: чайно-гібридна
Аромат: сильний, фруктовий
Оригінатор: Kordes Германия, 1964
Розмір квітки: 12-14см
Кущі: густий, прямостоячий
В/Ш куща: 70-100 см / 70 см
Колір квітки: абрикосово-рожевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.