fbpx

Троянда англійська - Ті Кліппер (Tea Clipper)

  • Саджанці троянд
  • Англійська паркова
Артикул
13089
Бронь на весну 2024
125грн
- +
Рейтинг товару

Роза Ті Кліппер привертає увагу своїм ніжно-персиковим забарвленням з легкими кораловими переливами. Міцні стебла темно-оливкового кольору густо всипані блискучим листям, практично без шипів, що стане приємним бонусом для господаря.

Опис

Роза Ті Кліппер привертає увагу своїм ніжно-персиковим забарвленням з легкими кораловими переливами. Міцні стебла темно-оливкового кольору густо всипані блискучим листям, практично без шипів, що стане приємним бонусом для господаря. Квітка чашоподібний, що нагадує старовинні троянди, з невеликим поділом на квартирки, що складаються з невеликих пелюсток - до 90 штук в одному бутоні. У діаметрі ця троянда досягає 10 см. Кущ до 150 см у висоту і 100 см в ширину.

Ті Кліппер - досить молодий сорт від англійського селекціонера Austin: виведення цієї троянди датується 2006 роком. За 10 років в культурі розоводства цю квітку зарекомендував себе як надійний, стійкий сорт, яка не піддається поганій погоді, морозам і шкідників. Володіє насиченим ароматом, що складається з медової, виноградних і м'ятних відтінків. Це пахощі зберігає силу і інтенсивність в будь-який час доби і незалежно від погодних умов.

Морозостійкий сорт. цвітіння: тривале; повторне; рясне.

стійкість: до борошнистої роси - висока; до чорної плямистості - висока; до дощу - середня.

Характеристики
Період цвітіння: повторноквітнучі
Група: англійська
Аромат: Легкий, Приємний
Оригінатор: Austin Великобритания, 2006
Розмір квітки: 10-12 см
Кущі: густий, округлий
В/Ш куща: 100-150 см / 100 см
Колір квітки: абрикосово-оранжевий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.