fbpx

Стимулятор коренеутворення Корневин СП 5 г, Агросинтез

  • Все для саду
  • Добрива
Артикул
1170
Немає у наявності
25грн
- +
Рейтинг товару

Корневин - біостимулятор, який застосовують на рослинах з метою симуляції освіти коренів на держаках різних культур (як декоративних і квіткових, так ягідних і плодових).

Опис

Корневин - біостимулятор, який застосовують на рослинах з метою симуляції освіти коренів на держаках різних культур (як декоративних і квіткових, так ягідних і плодових).

Обробка Корневином сприяє більш швидкому укоріненню живців і саджанців, а також підвищує приживлюваність рослин після пересадки або при розмноженні поділом. У складі Корневином є індолілмасляная кислота, яка і є основною діючою речовиною, яка стимулює нове зростання тканин рослини і коріння.

Використання Корневином підвищує схожість насіння і прискорює їх проростання. Оброблені Корневином живці легше вкорінюються, що позначається на зменшенні ймовірності загнивання. Коренева система під дією цього біостимулятора розвивається швидше, а сама рослина стає більш стійким до надлишку або нестачі вологи в грунті, а також до різких змін температури.

Застосування розчину Корневином Розчин Корневином застосовують для поливу рослин, а також для обробки цибулин, насіння і бульб рослин. Розчин складають 0,1%, тобто 1 грам Корневином на 1 літр води. Насіння і цибулини в такому розчині замочують протягом 16-20 годин.

Витрата розчину Корневином: - саджанці дерев (як плодових, так і декоративних) - 2-3 літри на 1 дерево; - саджанці чагарників - 0,25-0,3 літра на 1 кущ; - розсада плодових і овочевих культур - 50-60 мл на 1 саджанець; - розсада квітів - 30-40 мл на 1 саджанець.

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.