fbpx

Смородина Багіра

  • Плодові чагарники
  • Смородина
Артикул
526
НА ОСІНЬ 2024
65грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Чорна смородина Багіра дуже гідний сорт, який буде приємно мати на ділянці кожному садівникові. Сорт універсальний, не боїться ні заморозка ні посухи.

Листя тримається на гілках дуже довго, це дуже зручно для людей які займаються фітотерапією, чай з листя чорної смородини виходить просто чудесний. Сорт смородини Багіра дуже популярний.Скороплодная, через 1-2 роки дає високий урожай. Урожай з 3-х річного куща до 4-5 кг. Стійкість до шкідників середня. Сприйнятливий до іржі і почкового кліща. Ранньою весною не забувайте обприскувати кущі спеціальними засобами для захисту від цих шкідників.

Схема посадки смородини

Перед розміткою території, подумайте,яка техніка буде їздити в саду! Якщо це мотоблок, тоді схема посадки смородини буде 1,5м в ряду, 2м в міжрядді. Копаємо ямки на глибину і діаметр по 40см. Заправляємо ямку коров'ячим перегноєм, близько чверті відра і аміачну селітру 40гр. Коріння бажано обмокти в глиняну бовтанку і садимо саджанці під кутом 45 градусів,засипаємо землею і поливаємо. Це важливо! Якщо зробити все за інструкцією, кущі будуть великих розмірів, густі і здорові.

Дивіться всі сорти смородини на нашому сайті.

Характеристики
Зимостійкість
хорошая
Висота саджанця
40-50см.
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Стійкість до хвороб
Середня
Сила росту
Середньорослий
Врожайність, г/з куща
до 4-5 кг
Сорт: середній
Маса плоду: 1,5 - 2,5 г
Стиглість: кінець червня-початок липня
Колір: чорний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.