fbpx

Слива Топ Фіт

  • Плодові дерева
  • Слива
Артикул
16115
Немає у наявності
200грн
- +
Рейтинг товару

Слива Топ Хіт - це пізньостиглий сорт, отриманий в Німеччині шляхом схрещування сортів "Есінджер х Чачанська Найболия".

 

Дерева середньорослі, з розріджено-пірамідальною кроною. Плоди великі, зелено-жовті, соковиті, дуже ароматні та мають мармеладний смак. Сорт добре переносить весняні заморозки та мало уразливий до хвороб. Підходить для вирощування на всій території України та має перспективне значення для промислового садівництва.

Опис

Слива Топ Фіт - це пізній сорт сливи, отриманий шляхом схрещування сортів "Есінджер х Чачанська Найболия" в Німеччині. Дерева середньорослі і утворюють розріджену пірамідальну корону. Цей самоплідний сорт може зав'язувати плоди як на багаторічній, так і на однорічній деревині. Цвіте Топфіт пізно і добре переносить весняні заморозки. А на деревах цього сорту плоди з'являються вже на другий рік після посадки і плодоносять щороку.

А що стосується плодів, то вони великі - від 50 до 80 грам, трохи подовжені та мають темно-синій колір. М'якуш зелено-жовтий, соковитий, дуже ароматний і має мармеладний смак. Плоди дозрівають у вересні - від 5 до 10 числа. Ці плоди дуже транспортабельні та добре зберігаються у холодильниках. Крім того, Топфіт є малоуразливим до хвороб кори порівняно з іншими сортами сливи і добре адаптується до різних ґрунтово-кліматичних умов. Тому він підходить для вирощування на всій території України.

Цей сорт має перспективне значення для промислового садівництва. Отже, не варто сумніватися при купівлі саджанців Топфіту в інтернет-магазині ЛітинСад в Вінниці та Україні!

Не втрачайте можливість насолоджуватися смачними та сочними сливами з власного саду! Купіть саджанці сливи Топ Хіт в інтернет-магазині ЛітинСад вже сьогодні! Цей поздній самоплідний сорт дуже транспортабельний, має високу морозостійкість та добре пристосовується до різних ґрунтів та кліматичних умов, що робить його ідеальним для вирощування на всій території України. Замовте саджанці сливи Топ Хіт прямо зараз та насолоджуйтеся врожаєм уже через кілька років!

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, ароматний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
вище середнього
Запилення
самоплідна
Сорт: пізній
Стиглість: початок вересня
Маса плоду: 50-80г
Підщепа: алича
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.