fbpx

Слива ТоЧеСан

  • Плодові дерева
  • Слива
Немає у наявності
200грн
- +
Рейтинг товару

Слива ТоЧеСан - новий гібридний сорт диплоїдної сливи виведений в Японії. Це крупноплідний пізній сорт, який збирається з дерев з перших чисел вересня в кліматичних умовах півдня України. Він частково самозапильний та швидкоплідний, віддає свій перший врожай на третій рік плодоношення. Його урожайність дуже висока, але основною перевагою є розмір плоду, середня маса якого становить близько 90-120 грамів та більше. Вони мають круглу форму та світло-жовту окраску. М'якоть ніжна, соковита, солодка з приємним ароматом.

Опис

Сорт Японської диплоїдної сливи під назвою ТоЧеСан створений у Крупноплодній селекції Японії та характеризується пізнім періодом дозрівання.

Врожайність цього частково самозапильного та швидкородючого сорту висока, однак його головне перевага - розміри плодів, які зазвичай становлять від 90 до 120 грамів, а іноді й більше.

Плоди мають округлу форму та світло-жовту окраску. М'якоть сливи ТоЧеСан є ніжною, соковитою, солодкою та має приємний аромат. Дерево середнього зросту з округлою густою кроною. Висота дерева нормується річною весняною обрізкою. Плодоношення починається на третій рік. Слива То Че Сан має високі смакові та товарні якості, стійкість до захворювань та морозостійкість.

Період зрілості плодів припадає на початок вересня в кліматичних умовах південної України. Цей сорт сливи є ідеальним вибором для тих, хто цінує ніжний та соковитий смак, розмір плодів та тривалий термін зберігання.

 

 

Запрошуємо придбати саджанці сорту Слива ТоЧеСан - новинку від японських селекціонерів! Цей гібридний сорт має високу урожайність та особливі вкусові якості - соковита, ніжна м'якоть з приємним ароматом та солодкуватим смаком. Саджанці Сливи ТоЧеСан готові до висадки вже зараз, тому не втрачайте часу та придбайте їх прямо зараз!

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий, ароматний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилення
частково самоплідна
Сорт: пізній
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 90-120г
Підщепа: алича
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.