fbpx

Слива Рубі Кранч (диплоїдна)

  • Плодові дерева
  • Слива
Артикул
13065
НА ОСІНЬ 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Слива Рубі Кранч (Ruby Crunch) - новий великоплідний пізній сорт диплоїдної сливи селекції США. Дозрівання врожаю в кінці вересня. В умовах Запорізької обл. з 15-20 вересня. Плоди залишаються на дереві практично до кінця жовтня.

Опис

Слива Рубі Кранч (Ruby Crunch) - новий великоплідний пізній сорт диплоїдної сливи селекції США. Дозрівання врожаю в кінці вересня. В умовах Запорізької обл. з 15-20 вересня. Плоди залишаються на дереві практично до кінця жовтня. Перекладається як "Рубіновий хрусткий".

Плоди дуже великі, масою 70-90 г, окремі до 150 г, правильної кулястої форми, рубіново-червоного кольору, покриті сизим пруіновим нальотом. Мають яскраву і дуже помітну забарвлення, що на тлі крупності плодів створює додаткове враження. Дерева ошатні. На дереві добре закріплені і не обсипаються. Плоди зберігаються до Нового року в звичайних умовах.
Характеристики дуже схожі з відомим сортом Анжеліна.

М'якоть червоного кольору, дуже соковита, солодка, з мінімальним вмістом кислоти і підвищеної солодкістю. Десертна. Плоди транспортабельні, ринкового призначення.

Дерева середньорослі, потужні, компактні, добре завантажені урожаєм, невибагливі у вирощуванні і практично не уражаються хворобами, на рівні аличі. Дерева за будовою і паросткам як у аличі. Хороша облиственность дерев, енергійний зростання. Зимостійкість висока, можна вирощувати практично по всіх регіонах України. Дуже цінний сорт ринкового призначення з дуже великими красивими плодами, невибагливістю в вирощуванні.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, десертний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилення
частково самоплідна
Сорт: пізній
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 100-150 г
Підщепа: алича
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.