fbpx

Слива Хаганта

  • Плодові дерева
  • Слива
Артикул
13066
Немає у наявності
200грн
- +
Рейтинг товару

Німецький сорт ХАГАНТА синонім Гігант (Haganta® Gigant®). Дозріває в ті ж терміни, що і сорт ТОП ХІТ (Tophit®). М'якоть щільна, дуже солодка з хорошим смаком. Кісточка вільна. Вага плодів 70 - 90 гр. Доходить до 120 гр. Зберігається до двох тижнів в звичайних умовах. Сорт стійкий до основних захворювань. Підмерзання в моєму соду не помічено. Прекрасний сорт для пізнього строку.

Сорт СЛИВА ХАГАНТА (Haganta®Gigant®) (Čačanská najbolja x Valor) Німеччина. Дозрівання з кінця вересня 70-90г. Стійкий сорт. (+25 від Stanley)

Опис

Новинка. Пізній сорт сливи Німецькій селекції отримано в результаті схрещування сортів Чачакская наиболе та Валор. Сорт стійкий до хвороб, невибагливий у вирощуванні і не вимогливий до грунту, морозостійкий. Скороплідний, у плодоношення вступає на третій рік, дуже урожайний. Плоди смачні з хорошими товарними якостями, довго зберігаються після знімання.

Дерево середньоросле з компактною, що не загущеній кроною, легко формується.

Плід: великого розміру середньої масою 50-80г. овальної форми, довгасті. Забарвлення темно-синій, восковий наліт щільний, на поверхні багато яскравих плям. Шкірочка щільна, м'якоть жовтого кольору, при дозріванні помаранчева, щільна, хрустка, дуже соковита, кісточка добре відділяється. Смак відмінний солодкий з насиченим пряним ароматом, дегустаційна оцінка 4.7 бала.

Товарність плодів хороша, легко переносять транспортування, високо цінуються на ринку. Стійкість до хвороб: висока, має високу морозостійкість, посухостійкістю.
Термін дозрівання: доводиться на третю декаду вересня, в холодильнику плоди можуть збережуться до трьох тижнів.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, з пряним ароматом
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилення
потрібне запилення
Сорт: пізній
Стиглість: кінець серпня
Маса плоду: 90-120г
Підщепа: жардель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.