fbpx

Яблуня Перлина Києва

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
13024
Бронь на весну 2024
135грн
- +
Рейтинг товара

підщепа - 54-118

Описание

Український сорт, виведений в 1984 році, в результаті схрещування сортів яблунь Прісцилла і Рубін. Внесений до Державного реєстру сортів відносно недавно в 2001 році. Підходить для вирощування в усіх зонах України. Відрізняється відмінною зимостійкістю і стійкістю до хвороб плодових дерев, таких як борошниста роса, парша,
плодова гниль і бура плямистість.

Сорт яблуні Перлина Києва, які Ви можете купити в інтернет-магазині ЛітинСад, щеплені на підщепах 54-118, що забезпечує хорошу врожайність з молодого віку. 54-118 - це напівкарликова підщепа, яка забезпечує висоту дорослої яблуні "Перлина Києва" 3 - 3,5 метра, невибагливий до грунтів. Дерева на підщепі 54-188 дуже врожайні.

Переваги сорту:

  • стійкість до хвороб (прекрасно себе почуває і плодоносить без багаторазових хімічних обробок різними препаратами від хвороб плодових дерев),
  • висока врожайність дерев (в середньому 40 - 60 кілограм яблук з одного дорослого дерева),
  • швидкорослість,
  • раннє плодоношення (починає плодоносити на третій-четвертий рік після посадки),
  • великий розмір і привабливий вигляд яблук, високу смакове якість плодів (4,75 балів за 5-ти бальною дегустаційної оцінки).


Яблука великого розміру, а саме 160-220 грам. Смак яблук кисло-солодкий. Колір яблук сорту Перлина Києва зелено-жовтий з насиченим бордовим рум'янцем, який покриває майже весь плід. М'якоть зрілих плодів щільна і соковита, кремово-зелена, дрібно-зерниста. Яблука Перлина Києва кінцево-округлої форми, ребристі зверху. Шкірка плодів щільна, суха і еластична.

Термін дозрівання: кінець вересня - початок жовтня в залежності від кліматичних умов, споживча зрілість настає в листопаді.

Термін зберігання - 3,5 - 4 місяців, в погребі чи холодильнику - до 6-ти місяців. Вирощується для вживання в свіжому вигляді, а також для виготовлення високоякісного соку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
кисло-солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньоросле
Сорт: Зимний
Спелость: Конец сентября
Маса плода: 160-220г
Подвой: 54-118
Возраст саженца: Двухлетний
Отзывы (1)
Рінус
07.09.23, 21:05
Дуже гарне на вигляд.Мабуть найкрасивіше зі всіх сортів ,але на жаль зовсім не смачне - надто кисле.Після нетривалого зберігання стає м'яким,як каша.