fbpx

Відгуки

Аня
13.04.21, 18:09
Замовляла абрикос та персик. Абрикос уже родить дуже солодкий і соковитий.
Сподобалося, що саджанці приходять з добре розвиненою кореневою системою(сітчастою), а також уже правильно сформовані саджанці. Не потрібно втрачати цілий рік , щоб правильно сформувати дерево.

Тарас
09.04.21, 10:49
По замовленню №12537 від 06.04.2021 року дві позиції приїхали з надто обрізаною кореневою системою (є відповідні фото). Більше ніж впевнений, що такі рослини не приживуться. Замовляю плодові у вас що року, раніше такого не було...
Чаус Сергей Иванович
01.04.21, 21:50
Доставка оперативная. Саженцы получил на следующий день. Материал высокого качества с хорошо развитой корневой системой. Спасибо персоналу за труд. Рекомендую.
Богдан
23.03.21, 20:15
Дуже дякую за виноград Изабела та Молдова прийшло через 3 дня в хорошому стані не поламані та дуже якісна упаковка
Оксана Калініна
24.01.21, 13:49
Замовляю тут 5-й рік .Не дивлячи на те, що проживаю на півночі Чернігівської області виноград їмо 2й рік ,Грушки , яблучка, черешеньки теж куштували-смачні . Садженці приходили гарні з добрим корінням.
Оксана Калініна
18.01.21, 16:50
Замовляю садженці 5-й рік .Черешні ,яблуні, груші , сливи,виноград .Не дивлячи на те ,що живу на півночі України все гарно росте. Виноград їмо вже другий рік, яблучка та грушки на деяких деревах теж куштували- смачні. Магазином задоволена, якщо садженець не прйнявся вони його замінять безкоштовно.
Анатолій Басюк
16.10.20, 17:56
Здравствуйте. Друзья рекомендовали Ваш питомник, ранее заказывал посадочный материал на других извесных сайтах. Заказал 5 саженцев персика, 2 винограда. Заказ 10791. Персики заглядение, однако один, ( Кондор) с разломаным корнем, у которого нет шансов перезимовать. Видимо недосмотр упаковщика, потому как упаковка сажанцев хорошая и в дороге повреждения исключены. Кроме того саженец винограда Ливия , который продаете оптом, очень не жизнерадостный. Единственый способ не дать ему умереть, зарыть поглубже в землю на несколько лет. Отправлять Вам обратно некачественые сажанцы, безсмысленно и дорого. Ставлю оценку 4, так, как у Вас приемлемые, подкупающие цены, хороший выбор, в целом класные саженцы, однако в моем случае -1, за качество недорогих, популярных сортов, хоть и надеюсь, что это нелепая случайность.
сажанцем назвать трудно

Замовив 5 саджанців персика
Леся
14.10.20, 11:59
Замовляю уже 4 рік, дуже задоволена, всі садженці відповідають каталу, ціни дуже демократичні на відміну від інших, а особливо турботливі працівники. На весні, у зв'язку із пандемією, не склалося, отримати своє замовлення, перенесли нп осінь(про яке я, чесно кажучи забула). Але менеджер нагадав. Бажаю компанії всііх благ, розвитку, і багато клієнтів за вашу хорошу справу!!!
Наталья
26.05.20, 04:06
Спасибо большое за саженцы клубники. Заказала и на следующий день уже получила!
Саженцы были аккуратно упакованы,все с зелёными листочками, чистенькие свеженькие. Корневая система очень хорошая!
Как только я их высадила они сразу пошли в рост. Это потому, что очень качественный посадочный материал. Уже есть маленькие цветоносы! Все саженцы прижились!
Буду ждать урожай!!! ;)
Очень быстро подрастают листья!
Сделала заказ первый раз, осталась очень довольна!!!
Спасибо ЛитинСад за хорошую работу!!!
Приятно получать качественный товар!!!
Теперь буду покупать в ЛитинСад!!!
Сергей
12.04.20, 12:16
Сделал заказ ,УДОБНО!