fbpx

Майстер для троянд, 25г.

  • Все для сада
  • Добрива
Артикул
11822
Нет в наличии
12грн
- +
Рейтинг товара

Майстер-Агро для кімнатних і садових троянд (25 гр) - ефективне водорозчинне, безхлорне комплексне добриво з мікроелементами у формі хелатів. Застосовується для кореневого підживлення, при вирощуванні різних видів троянд. 

Описание

Склад добрива:
азот (N) - 16%, фосфор (P2O5) - 18%, калій (K2O) - 24%, MgO - 0,5%, B, Cu, Zn, Mn, Fe, Mo. Переваги: - Рослини набагато краще засвоюють мікроелементи в хелатній формі на 90%, на відміну від звичайних мікроелементів, які засвоюються рослиною тільки на 30-40%.   - Збалансоване співвідношення мікро і макроелементів задовольняє всі потреби рослин в поживних речовинах, збільшує кількість бутонів, стимулює активне і тривале цвітіння, сприяє інтенсивності забарвлення квітів і листя, підвищує рівень опірності до хвороб і гнилей.     - Має низькі норми витрати і відносно низьку собівартість.    застосування:
Витрата препарату 5 гр (1 чайна ложка) розчинити на 2 літри води і поливати рослини під корінь. Необхідно поливати 1 раз на 12-15 днів, в період вегетації рослин.  
Для отримання більшого ефекту рекомендується чергувати підживлення рослин з органічно-мінеральним добривом "Rost".  
Запобіжні заходи: при приготуванні розчину використовувати гумові рукавички. Після роботи вимити обличчя і руки з милом. Зберігати добриво в сухому, прохолодному місці, окремо від харчових продуктів і ліків, в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин.

Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.