fbpx

Полуниця середня Мармелада (20 шт)

  • Полуниця
Артикул
20202102
НА ОСІНЬ 2024
200грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Ягоди полуниці сорту "Мармелада" мають середній розмір, з вагою від 20 до 30 грамів. Вони відрізняються солодким, майже "мармеладним" смаком, з дуже слабкою кислинкою, яка ледь помітна. М'якоть ягід м'ясиста і соковита, з насиченим суничним ароматом, що робить цей сорт ідеальним для десертів.

Форма плодів правильна конічна, з загостреним кінчиком, а шкірка блискуча і насиченого червоного кольору. Ягоди легко знімаються з плодоніжки, не течуть, добре зберігаються і відмінно транспортуються. Врожайність сорту вища за середню, наближаючись до високої: з одного куща можна зібрати від 750 до 850 грамів ягід, іноді навіть до 1000 грамів. Кущі цього сорту потужні і розлогі, з великою кількістю пагонів.

Полуниця "Мармелада" вирізняється високою врожайністю та чудовими смаковими якостями, що робить її популярною серед садівників і фермерів.  Кущі стійкі до основних захворювань полуниці, таких як борошниста роса і сіра гниль, що зменшує потребу в хімічних обробках. Рослини добре переносять як морозні зими, так і спекотне літо, не втрачаючи при цьому своєї продуктивності та якості ягід. Цей сорт підходить для вирощування як початківцям, так і досвідченим садівникам, завдяки своїй невибагливості та високій врожайності.

Саджанці краще висаджувати на добре освітлених ділянках з родючим, водопроникним ґрунтом. Оптимальний час для посадки - весна або осінь.  Регулярний полив є необхідним, особливо в періоди посухи. Також рекомендується видаляти бур'яни і проводити мульчування ґрунту. Використання органічних і мінеральних добрив сприяє підвищенню врожайності та покращенню якості ягід.

Полуниця сорту "Мармелада" є універсальним вибором як для домашнього садівництва, так і для промислового вирощування у різних регіонах.

Характеристики
Сорт: середній
Стиглість: середина червня
Смак: кисло-солодкий
Маса ягоди: 20-30г
Кущі: потужні
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.