fbpx

Полуниця ремонт. Мурано (20шт)

  • Полуниця
Артикул
20200212
НА ОСІНЬ 2024
330грн
- +
Рейтинг товару

Полуниця Мурано - це ремонтантний, ранній сорт полуниці італійської селекції. Новинка на ринку, невеликий кущ висотою до 30 см з яскраво-зеленим листям. Маса ягоди 25-35 м Колір ягід яскраво-червоний, з блискучою поверхнею. Смак солодкий, гармонійний, насичений з вираженим ароматом. Плоди мають великі розміри і форму правильного конуса.

Опис

Сорт Мурано високоврожайний, з одного кущика можна зібрати 1,2 кг корисних і смачних ягід.

Ягоди добре переносять транспортування і тривале зберігання. Вирощують полуницю Мурано як у відкритому, так і в закритому грунті, цей сорт прекрасно підходить для теплиць з плівки, які опалюються.

Сорт Мурано плодоносить з початку літа (червень) до заморозків. Сорт витривалий, прекрасно зарекомендував себе жарким літом. Добре росте і плодоносить на всіх типах грунтів, не боїться посухи і сильних вітрів. Взимку не вимерзає, оскільки був виведений для континентального клімату. Завдяки компактності куща, на 1 квадратний метр потрібно 6-7 саджанців.

До переваг цього сорту відносять: високу врожайність, раннє дозрівання ягід, щільну м'якоть плодів, стійкість до морозу і хвороб.

Важко уявити літо без полуниці, апетитна і соковита, вона не тільки порадує око, але і смак. Тому рекомендуємо цей чудовий і урожайний сорт для вашого саду.

Характеристики
Сорт: ремонтантний
Смак: солодкий з кислинкою
Маса ягоди: 22-35г
Кущі: середні,слаборозкидисті,компактні
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.