fbpx

Полуниця рання Клері (20 шт)

  • Полуниця
Артикул
800
НА ОСІНЬ 2024
250грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Полуницю Клери обов'язково варто виростити на садовій ділянці. Солодкі ягоди достигають вже на початку травня і неодмінно порадують Вас на свята. Полуниця росте гронами, червоні плоди мають легкий малиновий відтінок. Ніжний смак з приємною кислинкою не залишить байдужим нікого.

ОПИС

Це один з ранніх видів, урожай можна збирати вже в перших числах травня і плодоношення триває приблизно 10-15 днів. Великі блискучі ягоди досягають ваги в 25-35 грам. Рівні однакові плоди конусоподібної форми, ароматні і щільні, нагадують дорогоцінні камені. Полуниця з легкістю переносить транспортування, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду та смакових якостей.
Урожайність досить висока. Навіть на бідних грунтах рослина здатна до плодоношення. Кущі цього сорту вологолюбні, тому їм необхідний полив при посухи.

Так як Клер виведений в Італії, саджанців потрібне сонячне світло і при покупці слід враховувати цю інформацію. Рекомендується вирощувати полуницю на відкритих ділянках, куди не потраплятиме тінь. Крупність самого куща і листя вимагає відстані між рослинами, тому між ними має бути не менше 35 см. Безліч вусів. Стійкість сорту до хвороб.

Способи боротьби з хворобами і шкідниками полуниці дивіться в таблиці тут.

 

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Категорія
Клубника
Сорт: ранній
Стиглість: кінець травня
Смак: солодкий
Маса ягоди: 20-40г
Кущі: середньорослі
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.