fbpx

Обліпиха Лейкора "Leikora" (жіноча)

  • Плодові чагарники
  • Обліпиха
  • Рослини в горщиках
Артикул
20512
Готовий до відправки
150грн
- +
Рейтинг товару

Обліпиха Лейкора (Leikora) - це сорт обліпихи, який відрізняється високою врожайністю та вмістом вітамінів та мікроелементів. Кущ виростає до 3 метрів заввишки, з декоративною кроною та сріблястим листям.

Опис

Обліпиха Лейкора має жовто-жовтогарячі, кисло-солодкі плоди довгастої форми, діаметром 1-1,2 см, міцно тримаються на кущі і не змінюють забарвлення після морозів.

Шипи присутні. Плоди дозрівають на початку вересня. Для плодоношення необхідний чоловічий саджанець у співвідношенні один чоловічий на 3-4 жіночі рослини. Обліпиха Лейкора (Leikora) не схильна до захворювань і зимостійка в зоні 4 (-35°С).

Розмножується живцюванням. Рекомендується вирощувати на сонячних ділянках з родючими дренованими ґрунтами. З одного куща можна зібрати до 10 кг ягід. Ягоди мають кисло-солодкий смак і містять безліч корисних речовин, таких як вітаміни та мікроелементи.

Чагарник вимагає регулярного догляду, що включає полив, підживлення та обрізання. Купити саджанці обліпихи Лейкора (Leikora) можна у нашому розпліднику, де представлені тільки якісні та здорові рослини.

Саджанці Обліпихи Лейкора (жіночий) - середня, крупноплідна, ароматна Ви можете замовити на сайті магазину ЛітинСад

Характеристики
Маса ягоди: 1.2 - 1.4 г
Запилення: потребує запилення
Стиглість: початок вересня
Морозостійкість: -35 °C
Сорт: середній
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.