fbpx

Нарцис Finland (цибулини) 10шт в упаковці

  • Цибулини квітів
Артикул
n1
Немає у наявності
146грн
99грн
- +
Рейтинг товару

Вирощування нарцисів не відрізняється складністю в агротехніці та підходить навіть початківцям квітникарям.

Сорт Finland добре виглядає в садових композиціях, одиночних посадках. Висока декоративність рослини забезпечує йому високий комерційний попит. Його вирощують на зріз, можна також висадити весняного красеня в контейнер.

Опис

Посадка. (Нарцис Finland)

Нарциси відмінно виглядають невеликими групами на клумбах, альпійських гірках, бордюрах, під деревами та чагарниками, ідеальні для вирощування у контейнерах. Місце для посадки вибирають сонячну або легку тінь. Перед посадкою біля відкритого ґрунту, після розпушування, вносять мінеральні та органічні удобрення.

Цибуліни висаджують у серпні – початку жовтня. Глибина посадки повинна у 2 рази перевищувати висоту луковині нарцису. Відстань між луковицями при посадці - від 5 до 15 см залежно від розміру лукуліні. При посадці в контейнери нарцисам потрібно забезпечити хороший дренаж. Контейнери повинні мати дренажні відвіри, на дно поміщають шар дренажу.
Ємності наповнюють садовим субстратом, зверху поміщають луковиці на відстань 3-7 см один від одного. Далі засипають землею так, щоб було видно верхівки луків. Нарциси - ідеальні для зимової вигонки. Для цвітіння нарцисів у січні, лукуліні висаджують у серпні.

Догляд. (Нарцис Finland)

Нарциси - невибагливі цибулінні рослини. Квітконоси після цвітіння видаляють, а листя залишають. У суху погоду потребують поливу. На одному місці нарциси зростатимуть до 5 років. Для пересадки луки викопують у серпні, сортують, просушують у тіні і висаджують на нове місце. Не досить зимостійкі. Тому на зиму нарциси потрібно вкривати кулею перегною або комостом. Нарциси, як і інші цибулінні рослини, не переносити зайвої вологи. Не можна допускати пересихання ґрунту. Горшкові нарциси потребують регулярної підгодівлі.

Характеристики
Кількість в упаковці
10шт
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.