fbpx

Набір саджанців Грецького горіха 10 шт

  • Плодові дерева
  • Волоський горіх
Бронь на весну 2024
1 500грн
499грн
- +
Рейтинг товару

Пропонуємо Вам унікальну можливість придбати саджанці Волоського горіха віком 3 роки за неймовірно вигідною ціною! 10 штук цих красенів всього за 499 гривень замість попередньої ціни у 1500 гривень.

Опис

Саджанці Волоського горіха, віком 3 роки, є ідеальним вибором для тих, хто бажає виростити свої власні горіхи. Ці саджанці мають вже розвинену кореневу систему і готові до посадки в ґрунт.

Кожен саджанець має висоту близько 1,7-2 метри і потенціал вирости до величезних розмірів в майбутньому. Це ідеальний вибір для тих, хто бажає вирощувати горіхи для власного споживання або для комерційної продажі.

Тепер, завдяки акції від інтернет-магазину ЛітинСад, ви можете придбати 10 саджанців Волоського горіха за ціною всього 499 гривень, що є значною знижкою в порівнянні з регулярною ціною 1500 гривень. Це чудова нагода скористатися вигідною пропозицією та забезпечити собі чудовий початок вирощування власних горіхів.

Не втрачайте можливість виростити свої власні смачні та корисні горіхи за неймовірною ціною! Купуйте 10 саджанців Волоського горіха за 499 гривень в інтернет-магазині ЛітинСад прямо зараз!

Характеристики
Висота саджанця: 1,7-2м
Вік саджанця: трирічний
Підщепа: сіянець
Відгуки (1)
Богдан
15.03.23, 01:17
Замовляв в минулому році по 150грн кілька штук. Все прийнялось, дякую! За такою акцією 10шт це майже даром! Рекомендую данного продавця. Бажаю успіху