fbpx

Малинове дерево "Шапка Мономаха"

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
11874
Бронь на весну 2024
59грн
- +
Рейтинг товару

Головною відмінною рисою сорту є його ремонтантність - здатність приносити урожай в два заходи. Перший дозріває на торішніх пагонах, другий - на молодих.

Опис
Малинове дерево "Шапка Мономаха"

За зовнішнім виглядом Шапку Мономаха можна було б віднести до так званим малиновим деревам, оскільки рослина схоже на невелике деревце висотою до півтора метрів, що складається з 4-5 рослих, злегка поникающих пагонів. На їх нижніх частинах є шипи, які не заважають при зборі врожаю.

Ягоди середні і великі, досягають ваги в 7-8 г, але відомі екземпляри вагою в три рази більше середнього. При нормальних умовах з одного куща збирають 4-5 кг ягід, але якщо погодні умови сприятливі для рослини, то можна отримати 6-8 кг. Правда, таке можливо швидше в південних регіонах, де теплий клімат сприяє розтягнутого періоду плодоношення.

Плоди мають злегка витягнуту форму з притупленим кінцем. Колір темно-бордовий або пурпуровий. У смаку добре поєднуються кислота і цукристість, а аромат істинно малиновий.

Врожайність також радує, 5 кг з куща - це середній показник. Якщо ви живете в південному регіоні, або раптом видалася затяжна тепла осінь, то можна отримати набагато більше ягід, перш ніж настануть заморозки. Крім того, зібраний восени врожай виходить більш якісним, оскільки багато шкідників малину в цей час не турбують. А з огляду на те що іноді рослина підносить сюрпризи у вигляді окремих ягід вагою в 20 г, вирощування цієї культури стає більш цікавим.

Сорт проявляє відносну стійкість до холодів. Зими до -25 ° C для нього не є великою проблемою. Але для кращого збереження перед настанням заморозків кущ бажано вкрити.

Характеристики
Сорт: ремонтантний
Стиглість: липень / вересень
Маса плоду: 7-8г
Кущі: з легка шиповані в низу
По висоті: 1,0-1,3 м
Врожайність: до 5кг з куща
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.