fbpx

Малинове дерево "Крепиш" ремонтантний сорт, горшок 1,7л

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
ЗКС-61
НА ОСІНЬ 2024
98грн
- +
Рейтинг товару

Малина Крепиш- деревовидний або штамбовий сорт середнього терміну дозрівання (дозріває в середині червня). Ягоди великі, солодкі, масою до 8 - 12гр, конічної форми, яскраво-червоні, щільні, не обсипаються при дозріванні. Кущ Безколючкова висотою до 1,5 - 1,7 м. Пагони товсті без шипів. Сорт стійкий до грибкових хвороб. Високоврожайний сорт малини до 5 кг / кущ. Транспортабельний. Морозостійкість висока. Стійка до основних захворювань малини. Саджанці з листям, в контейнері. Готові до висадження в будь-який час

Опис

Малинове дерево "Крепиш" - один з найпопулярніших сортів «малинового дерева». Гілки міцні і потужні. Вони здатні витримати навіть сильні вітер, не потребують підв'язки. Не дає рясної кореневої порослі. При правильній обрізку має форму міні-дерева. Плоди неймовірно запашні, великі, привабливого рубінового кольору. Перші ягоди достигають до середини червня. Дозрівають вони нерівномірно, протягом цілого місяця, а часом і довше. З одного куща можна зібрати до 5кг добірних ягід.      

Переваги сорту  

Щедра врожайність, ягоди легко відділяються від плодоніжки при повному дозріванні, але при цьому не опадають. «Крепишу» практично не страшні хвороби сорт добре відчуває себе в зимові холоди щільні ягоди добре зберігають форму, що вельми полегшує їх транспортування.

Користь ягід малини

У малині безліч вітамінів, ефірних масел і надзвичайно цікавих органічних речовин. Вона незамінна в період застуд і сезонних захворювань - ягоди прискорюють одужання, знімають температуру і зміцнюють організм. Крім того, вони, по суті, аналог аспірину, тільки природного походження! У малині мало калорій, і, що важливо, у плодів дуже невисокий глікемічний індекс. Недарма дієтологи дають рекомендацію їсти саме малину тим, хто бореться із зайвою вагою.      

Цікаве про малинові дерева

Малинове дерево - це, по суті, група сортів малини. Вони відрізняються компактними розмірами і значним зростанням, товстими, міцними пагонами, які не потребують підтримки. А також відсутня бічна поросль. При вирощуванні цих рослин необхідно обрізати плодові гілки і прищипувати саму верхівку. Завдяки цьому зростає хороший кущ. Для посадки бажано вибирати сонячні місця. Правила догляду такі ж, як за кущами звичайної малини.

Переваги купівлі саджанців в LITYNSAD.COM.UA

  • Тільки найкращі сорти
  • Маркування кожного сорту
  • 100% відповідність сортів
  • Бережна і цілісна упаковка
  • Перевірені часом сорти
  • Приживлюваність в будь-якому регіоні України
Характеристики
Маса ягоди: 8-10г.
Висота саджанця: 60-90см.
Морозостійкість: висока
Відгуки (1)
Юлія Куриленко
24.04.20, 11:15
Постійний клієнт. Задоволена сервісом та якістю рослин. Замовила ще Малинове дерево. Дякую Вам. Рекомендую!