fbpx

Малина Жовтий Гігант - середній

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
777
НА ОСІНЬ 2024
135грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Малина "Жовтий Гігант" - це  сорт, що відзначається високою продуктивністю та жовтоплідністю. Ягоди цього сорту солодкі, овально-округлі, з мінімальною кількістю кислоти. Потужні, високі кущі мають добре розвинену кореневу систему.  

 Кущі малини "Жовтий Гігант" потужно розвинені, висота досягає 2 м при хороших умовах. Кущі розлогі з розвиненою кореневою системою, активно формують пагони (до 8-10 за сезон) і кореневі нащадки. Стебла товсті, пружні і міцні, темно-зелені гофровані листя, плодові гілки середньої довжини, на кожній гілці формується до 20 ягід.

Ягоди середнього та великого розміру (до 8 г), конічної або слабо-округлої форми, жовтого кольору, який до повного дозрівання набуває бурштинового відтінку. Кістянки середні та малопомітні. Ягоди солодкі, запашні, з тонким і багатим післясмаком.

Сорт "Жовтий Гігант" відзначається високою продуктивністю - при правильному догляді з одного куща можна зібрати більше 4 кг ягід.  Завдяки розвиненій кореневій системі сорт морозостійкий та досить невибагливий, витримує морози. Однак, для кращої зимівлі рекомендується пригинати пагони під сніг.

Характеристики
Висота саджанця
100-120см.
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Середня
Сила росту
Сильнорослий
Сорт: середній
Маса плоду: 7-8г
Врожайність: 4-5кг м/кв
Кущі: слабошиповані
По висоті: 1,5 - 2,0 м
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.