fbpx

Малина Брусвяна - ремонт

  • Плодові чагарники
  • Малина
Артикул
405
НА ОСІНЬ 2024
135грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Малина Брусвяна — одна з найпопулярніших ремонтантних сортів, яка поєднує в собі легкість вирощування та високу врожайність. Цей сорт підходить як для особистого, так і для комерційного використання завдяки своїм численним перевагам.  Кущі досягають до 2 метрів у висоту, мають сильне галуження та мінімальну кількість шипів, що спрощує збір врожаю.  Один кущ може давати до 7 кг ягід за сезон. Перший урожай збирають у червні, а другий — з серпня до глибокої осені. Ягоди важать до 15 грамів і мають привабливий зовнішній вигляд та приємний смак. Завдяки цій якості, малина зберігає свою форму при транспортуванні.

Малина любить сонячні місця, захищені від вітру. В тіні врожайність значно знижується. Перед посадкою слід ретельно видалити багаторічні бур’яни та підготувати траншеї шириною 50-60 см і глибиною 45 см. В траншеї додають компост або перепрілий гній, мінеральні добрива (подвійний суперфосфат) та біогумус. Саджанці висаджують на відстані 30 см один від одного, їх висота повинна бути 15-20 см.

 Правильна посадка і догляд забезпечать вас багатим урожаєм. Малина Брусвяна не лише смачна, але й корисна, містить велику кількість корисних речовин: цукрози, фруктози, глюкози, вітамінів C, A, B2, солей калію, заліза, пектину, клітковини, органічних і саліцилової кислоти. Вона має жарознижуючу, протизапальну і сечогінну дію.

Малина Брусвяна — один з найкращих сортів малини, легкий у посадці і догляді, а її корисні властивості роблять її незамінною.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
сильнорослий
Сорт: ремонтантний
Стиглість: 1 раз - середина липня, 2 раз - середина вересня
Маса плоду: 10 - 12 г
Смак: солодкий з кислинкою
Врожайність: 5-6кг м/кв
Кущі: слабошиповані
По висоті: 1,5 - 2,0 м
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.