fbpx

Лічі "Китайська слива"

  • Екзотичні рослини
Немає у наявності
220грн
- +
Рейтинг товару

Лічі - Китайська слива або Око дракона. Однорічний саджанець в контейнері 0.5л.

Опис

Лічі  (око дракона або китайська слива) - має кілька назв: «китайське лічі», «Лідж», «Лайсі», «лісі», «китайська слива».
Батьківщина рослини - південні області Китаю. У природі росте на територіях Індії, Сіаму, Кореї, а також в тропічних районах американського континенту. Вічнозелене дерево в природі виростає до 10-30 метрів, на підвіконні в горщику або на підлозі в діжці - до 1,5 ... 3 м. Рослина має розкидисту крону. Його листя з зовнішнього боку глянцеві темно-зелені, з внутрішньої - сіро-зелені. Під час цвітіння на лічі з'являються зібрані в парасольки-суцвіття невеликі квітки. Ці квітки позбавлені пелюсток, їх чашечки пофарбовані в жовтий або зелений колір. Плоди зав'язуються приблизно в 10% квіток - це невеликі овальні або яйцевидні, довжиною 3-4 см, масою 10 - 20 г, з червоною шкіркою, вкритою численними горбиками. М'якоть м'яка, желеобразная, біла або кремова, добре відділяється від шкірки, з приємним солодким смаком і ароматом, трохи в'язка, за смаком нагадує виноград. Усередині плоду міститься велике темно-коричневе насіння. Зовні плоди схожі на садову суницю. Дерево відрізняється повільними темпами зростання, тому його врожайність наростає поступово протягом 20 років. Плодоношення настає в 4-6-річному віці. Дозрілі плоди знімають в травні-червні. При зборі врожаю зрізують цілі супліддя, оскільки плоди, зібрані окремо швидко псуються. Через кілька днів після прибирання червона шкірка лічі стає коричневою.  

Як виростити рослину лічі в домашніх умовах  

Дана культура потребує рясного освітлення, тому краще росте біля вікон, що виходять на південь або захід. Молоду рослину затінюють від прямих сонячних променів. При вирощуванні рослини лічі в домашніх умовах необхідно забезпечити високу вологість повітря в приміщенні, так як період його активного росту в природі настає в сезон дощів. Вирощуючи дерево в саду, слід забезпечити йому захист від заморозків і вітру-суховію, який може привести до того, що рослина почне скидати листя, а на плодах з'являться тріщини. Рясний полив потрібно в період зростання, але слід уникати застою вологи. Взимку кількість поливів скорочують. Грунт зволожують у міру її висихання. Ця культура потребує сезонних змін температури повітря. Так, зимівля при температурі 10-15 ° С, а також вологе літо сприяють розвитку квіткових бруньок. Підживлення молодих особин (до 4 років) проводять раз в 2 місяці. Для цього використовують мінеральні добрива. Дорослі рослини підживлюють рідше. У грунт вносять перепрілий гній, азотні і фосфорні добрива. При вирощуванні дерева лічі в домашніх умовах формуючу обрізку проводять в перші 2 роки, щоб надати кроні компактну форму. Періодична обрізка може проводитися з метою видалення засохлих і хворих гілок.  
При правильному вирощуванні лічі будинку дерево буде приносити щорічний урожай плодів з високими смаковими якостями.

Замовляйте Лічі "Китайська слива" у нашому інтернет-магазині ЛітинСад. Ви отримаєте приємну консультацію, відповідність сорту, дбайливо вирощені та якісно упаковані саджанці за приємною ціною.

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.