fbpx

Колоновидний Персик "Тотем Садівника"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
979
НА ОСІНЬ 2024
290грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Персик "Тотем садівника" (Totem gardener) – багаторічне дерево, яке виростає до 1,7-2 метрів у висоту. Це літній великоплідний сорт, що дозріває наприкінці липня або на початку серпня. Його крона густа, овальна і вузька, з короткими пагонами та ясно-зеленим, подовженим, ланцетоподібним листям із завуженим кінчиком. Ствол дерева буквально обліплений плодами, які трохи плескаті, великі, важать в середньому 150-160 грамів. Шкірка плодів жовто-червона, щільна та ворсиста. М'якуш соковитий, волокнистий, солодкий із кислуватим присмаком. Кісточка маленька, зморшкувата та легко відділяється. Дерево починає плодоносити на 2-3 рік.

Цей сорт має високу зимостійкість і рекомендується для посадки на сонячних ділянках. Найкраще росте на субпіщаних, не важких ґрунтах. Під час плодоносіння потрібно забезпечити помірний полив. Погано переносить протяги та затінені місця. 

"Тотем садівника" адаптований до наших кліматичних умов і забезпечує стабільний урожай щороку. Компактне дерево займає не більше 2 кв. м, що дозволяє вирощувати кілька екземплярів на невеликій ділянці. Його часто вирощують у горщиках для прикраси просторих інтер'єрів. Яскраві плоди розташовані близько до стовбура, що надає рослині особливої декоративності.

Урожайність одного дорослого дерева – 10-12 кілограмів. Витримує морози до -25 °C. Висока стійкість до грибків, хвороб і шкідників. Самозапильний, але добре відноситься до сусідства інших видів з таким же терміном цвітіння.

Персик "Тотем садівника" завдяки своїй компактності, високій врожайності та декоративним властивостям стане справжньою окрасою вашого саду. Виконуючи прості рекомендації з догляду, ви зможете отримувати стабільний урожай смачних та соковитих персиків щороку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, ананасний
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сорт: середній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 150-160 г
Підщепа: мигдаль
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.