fbpx

Колоновидний Персик "Сувенір"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
980
НА ОСІНЬ 2024
290грн
- +
Рейтинг товару
Опис

 

Персик "Сувенір" – це колоновидний сорт, що характеризується компактним деревом з густою, циліндричною кроною, висотою до 2 м. Цей високоврожайний сорт був виведений у Нікітському ботанічному саду. Вже на 2-3 рік після посадки він починає плодоносити. Сорт середнього терміну дозрівання, плоди збирають наприкінці липня - на початку серпня. Персики мають округлу або трохи подовжену форму, важать 150-200 г, добре переносять транспортування. Шкірка жовто-червоного кольору, ніжна, з невеликим опушенням. М’якоть яскраво-жовта, соковита, солодка, з легким присмаком ананаса. Кісточка невелика, легко відділяється від м’якоті. Сорт цінується за високу зимостійкість, стійкість до засухи, хвороб, та рясну врожайність.

Персик "Сувенір" слід висаджувати на сонячних ділянках, захищених від вітру, з родючим і пухким ґрунтом. Завдяки своїй декоративності та компактності, він часто використовується у ландшафтному дизайні. Навесні рослина рясно вкривається красивими квітками з приємним ароматом, а влітку – великими яскравими плодами.

Персик "Сувенір" підходить для вирощування у відкритому ґрунті в усіх областях України, а також у контейнерах. Цей сорт часто використовується для озеленення терас, балконів та веранд. Дерева, висаджені в один ряд, можуть створити оригінальну живу огорожу для зонування ділянки.

Цей сорт невибагливий до ґрунту, самоплідний, морозо- та посухостійкий. Молоді пагони та саджанці добре переносять зледеніння під час весняних заморозків.

Сорт "Сувенір" стійкий до більшості захворювань, проте регулярний огляд та профілактика не завадять. Важливо вчасно видаляти пошкоджені та хворі гілки, проводити обробку фунгіцидами та інсектицидами при необхідності.

Персик "Сувенір" – ідеальний вибір для тих, хто хоче вирощувати смачні та соковиті персики на своїй ділянці, навіть якщо місця обмаль. Це компактне, декоративне дерево буде не лише прикрасою саду, але й надійним джерелом високоякісних фруктів. Завдяки своїй невибагливості та стійкості до захворювань, цей сорт підходить як для початківців, так і для досвідчених садівників.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий,соковитий
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Стиглість: початок серпня
Маса плоду: 150-200 г
Підщепа: мигдаль
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.