fbpx

Колоновидний Персик "Штайнберг"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
607
НА ОСІНЬ 2024
290грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Персик колоновидний "Штайнберг" — високоврожайний сорт із середнім терміном дозрівання. Він має компактну пірамідальну крону, що додає декоративності саду. Незважаючи на невеликі розміри дерева, урожай може досягати до 10 кг з одного дерева.

Це компактне дерево виростає до 180 см у висоту з діаметром крони до 60 см. Плоди вагою 140-150 г, іноді - до 200 грамів, жовтого кольору з карміновим рум'янцем. М'якоть соковита, ароматна та волокниста,  щільна, солодка, а кісточка легко відділяється.Стійкість до курчавості листя середня.

Саджанці персика "Штайнберг" рекомендується висаджувати на сонячних ділянках з родючими, легкими ґрунтами та помірним поливом. Дерево відзначається високою морозостійкістю, витримуючи температури до -28-29 °С. Воно самоплідне та стійке до захворювань, не вимагає додаткових запилювачів.

Сорт "Штайнберг" підходить як для приватних садів, так і для промислового вирощування.

Персики "Штайнберг" дозрівають наприкінці липня. Дерева починають плодоносити на 2-3 рік після посадки.

Сорт персика "Штайнберг" не потребує особливих зусиль для догляду. Він не вимагає формувальних обрізок, лише санітарні, за потреби. В особливо холодні зими рекомендовано укутувати дерево для захисту від морозу. В дощові роки варто обробляти яблуні від збудників грибкових захворювань та борошнистої роси.

Персик колоновидний "Штайнберг" є чудовим вибором для тих, хто бажає вирощувати смачні та ароматні плоди на власній ділянці, не займаючи при цьому багато місця. Завдяки своїм численним перевагам, цей сорт стане справжньою окрасою вашого саду та забезпечить вас рясним урожаєм щороку.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий
Зимостійкість
вище середнього
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
слаборосле
Сорт: середній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 140-160 г
Підщепа: мигдаль
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.