fbpx

Колоновидна Яблуня "Трайдент"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
636
НА ОСІНЬ 2024
190грн
- +
Рейтинг товару

https://litynsad.com.ua/sites/default/files/product_images/yablonya-kolonovidnaya-traydent_0.jpg

Опис

Яблуня колоновидна "Трайдент" – сорт, виведений англійськими селекціонерами. Плоди середнього розміру, вагою 110-150 г. Яблука цього сорту мають зеленувато-жовтий колір з темно-червоним рум'янцем. М'якоть кремового кольору, соковита, дрібнозерниста, середньої щільності. Смак яблук кисло-солодкий і дуже приємний. Плоди достигають до середини вересня, після збирання їх можна зберігати в звичайному сховищі до січня, а в холодильнику – до лютого-березня.

Дерево компактне, середнього розміру, висотою 2-2,5 м.

Крона утворена численними короткими гілками довжиною до 12 см, які відходять від основного стовбура під гострим кутом і густо вкриті кільчатками і плодухами, на яких формуються яблука. Сорт Трайдент вирізняється рясним плодоношенням, інтенсивне цвітіння припадає на середні терміни, а зав'язування плодів при вільному запиленні становить близько 10%. Плодоносить регулярно і щедро, що відрізняє цей сорт від багатьох інших колоновидних яблунь. 

 Крім того, сорт Трайдент має високу стійкість до основних захворювань яблунь, таких як парша та борошниста роса. Це значно знижує необхідність використання хімічних засобів захисту, що робить вирощування екологічно чистим і менш витратним.Сорт має морозостійкість до -27°С.

Цей сорт також славиться своєю декоративною цінністю. У період цвітіння дерево вкривається безліччю білих квітів, що додає саду особливого шарму. Після закінчення цвітіння дерево продовжує прикрашати сад завдяки яскравим плодам, що густо вкривають гілки.

Завдяки своїм численним перевагам, колоновидна яблуня "Трайдент" є одним із найпопулярніших сортів серед садівників, які цінують врожайність, стійкість до хвороб і морозів, а також високу якість плодів.

Характеристики
Зимостійкість
хорошая
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
приємний,кисло-солодкий
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Запилювачі
Самоплідний
Сила росту
Слаборосле
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 110-140 г
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.