fbpx

Колоновидна Яблуня "Останкіно"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
698
НА ОСІНЬ 2024
190грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Сорт яблуні "Останкіно" вирізняється своїм колоновидним стовбуром, який густо вкритий плодовими утвореннями. Деревина цього дерева надзвичайно тверда і жорстка, що забезпечує стійкість стовбура до великих врожаїв. Плоди розташовані рівномірно по всьому стовбуру, починаючи з висоти 30-40 см від землі.

Плоди середнього та великого розміру, вага яких варіюється від 100 до 150 грамів, а іноді досягає 220-250 грамів. Окремі екземпляри можуть важити до 300 грамів. Яблука мають жовто-червоне забарвлення з красивим фіолетово-червоним рум'янцем, що покриває більшу частину плоду. М’якоть біла, дуже соковита, дрібнозерниста, з кисло-солодким смаком, в якому переважає солодкість. У плодів гарний десертний смак, який чудово підходить як для свіжого вживання, так і для домашньої переробки та консервації.

Яблука дозрівають на початку-середині вересня. Дерева починають приносити врожай вже на другий рік після посадки, з максимальною продуктивністю на п'ятий рік. Середня продуктивність складає 6-8 кг з одного дерева, але при належному догляді може досягати 10-12 кг, а іноді й до 16 кг.

Висока зимостійкість дозволяє вирощувати сорт у холодних регіонах. Яблуні стійкі до поширених захворювань, включаючи паршу. Для кращої врожайності рекомендується висаджувати дерева разом з іншими сортами яблунь. Слід забезпечити регулярний догляд, включаючи полив та підживлення.

Для успішного вирощування яблуні "Останкіно" важливо правильно вибрати місце посадки. Воно повинно бути добре освітлене та захищене від сильних вітрів. Грунт повинен бути пухким і родючим, з хорошим дренажем. Колоновидна яблуня потребує мінімальної обрізки. Переважно видаляються лише сухі, хворі або пошкоджені гілки. Обрізку проводять навесні, до початку сокоруху.

Колоновидна яблуня "Останкіно" є чудовим вибором для садівників завдяки своїм унікальним характеристикам, високій врожайності та стійкості до хвороб і морозів. Компактні розміри дерев дозволяють вирощувати їх навіть на невеликих ділянках, а чудові смакові якості плодів роблять цей сорт популярним серед любителів яблук. З правильним доглядом та захистом від шкідників, яблуня "Останкіно" буде радувати своїми соковитими і смачними плодами протягом багатьох років.

Характеристики
Зимостійкість
хорошая
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
десертний,кисло-солодкий, соковитий
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Запилювачі
Самоплідний
Сила росту
Слаборосле
Сорт: осінній
Стиглість: початок вересня
Маса плоду: 120-250 г
Підщепа: 54-118
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.