fbpx

Колоновидна Яблуня "Білосніжка"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
968
НА ОСІНЬ 2024
190грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Яблуня колоновидна "Білосніжка" - ранньозимовий сорт, виведений шляхом схрещування сортів "Ренет Симиренко" і "Болеро". Відзначається високою морозостійкістю. Плоди масою 160-240 г, яйцеподібні, з білою, соковитою, солодкою м'якоттю з легкою кислинкою. Починає плодоносити з другого року.  

 Дерево зростає помірно, формуючи компактну колоновидну крону завдяки коротким гілкам. Досягає висоти 2-2,5 метра.  Плоди зазвичай утворюються на бічних пагонах, розташованих щільно один до одного. Масове цвітіння настає у квітні і триває 8-10 днів.

Яблука цього сорту  на початку збору врожаю  зеленуваті, а пізніше стають білувато-зеленими з легким рум'янцем. М'якоть біла з прозеленню, дрібнозерниста, соковита, кисло-солодка на смак. Шкірка гладенька, не груба, жирна на дотик.

Саджанець "Білосніжка" слід садити поруч із запилювачами: "Болеро", "Арбат", "Вожак". Колоновидна яблуня не потребує формувальних обрізок, лише санітарні за необхідності.  

Саджанець "Білосніжка" найкраще почувається на сонячних відкритих ділянках. У дощові роки слід ретельно обробляти яблуні "Білосніжка" від грибкових захворювань та борошнистої роси.

Для яблуні "Білосніжка" найкраще обирати сонячні, захищені від вітру місця. Важливо, щоб ділянка була добре освітленою та мала добрий дренаж.

Сорт "Білосніжка" віддає перевагу родючим, легким суглинистим грунтам з хорошим водовідведенням.

Знімальна стиглість яблук настає наприкінці вересня, а споживча готовність – у листопаді. Яблука можна зберігати у прохолодному місці до кінця лютого.

Яблука сорту "Білосніжка" мають приємний десертний смак і підходять для споживання у свіжому вигляді. Також їх можна використовувати для приготування соків, компотів, джемів та інших домашніх заготовок.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
приємний,десертний,соковитий
Зимостійкість
Вище середнього
Стійкість до хвороб
Середня
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 160-240 г
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.