fbpx

Колоновидна Яблуня "Арбат"

  • Колоновидні саджанці
Артикул
893
НА ОСІНЬ 2024
190грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Яблуня "Арбат" – середньорослий, напівкарликовий сорт із колоновидною кроною.

Дерево практично не має скелетних пагонів, цвіте в травні. Квіткові бруньки розташовані на коротких приростах – кільчатках. Дерево росте повільно, досягаючи висоти до 2 метрів, з красивою пірамідальною кроною діаметром близько 50 см.

Плоди середнього розміру, масою 100-150 г, одномірні, округло-конусовидні, інтенсивно-червоного кольору. М’якоть світло-кремова, щільна, соковита, ароматна, з великим розмитим червоним рум’янцем. Сорт має генетичну стійкість до парші, що робить його непідвладним цій хворобі. Яблуня "Арбат" відзначається високою зимостійкістю.

За умови гарного своєчасного догляду яблуня "Арбат" плодоносить щорічно і дуже рясно. Сорт має схильність до перевантаження врожаєм, тому необхідно регулювати кількість плодів. Дерево може плодоносити до 15 років. Плоди дозрівають у вересні, середній врожай становить 10-20 кг з дерева.

Колоновидна яблуня сорту "Арбат" є чудовим вибором для садівників, які цінують високу врожайність, скороплідність і стійкість до хвороб. Завдяки компактності дерева, його можна вирощувати на невеликих ділянках, а також у контейнерах для прикраси терас і балконів. Плоди мають відмінні товарні якості і підходять як для свіжого споживання, так і для тривалого зберігання.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий, приємний
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Імунний сорт
Сорт: осінній
Стиглість: початок вересня
Маса плоду: 100-150 г
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.