fbpx

Хурма Мідер (дворічна) - ранньо-середня, морозостійка, самоплідна

  • Екзотичні рослини
  • Хурма
  • Рослини в горшках
  • Плодові дерева (ЗКС)
Артикул
11857
В наявності
480грн
550грн
- +
Рейтинг товару

Хурма "Мідер" – самоплідний сорт віргінської хурми. Дозрівання в наших умовах припадає на жовтень. Плоди великих розмірів, масою 250 г, округлої форми, трохи приплюснуті. При знятті з дерева легко відриваються. Плоди з дерева не обсипаються. Період достигання розтягнутий до 2 тижнів з кінця вересня.

Опис
Хурма Мідер (дворічна) - рання-середня, морозостійка, самоплідна

Хурма "Мідер" – самоплідний сорт віргінської хурми. Дозрівання в наших умовах припадає на жовтень. Плоди великих розмірів, масою 250 г, округлої форми, трохи приплюснуті. При знятті з дерева легко відриваються. Плоди з дерева не обсипаються. Період достигання розтягнутий до 2 тижнів з кінця вересня. М'якоть м'ясиста, не терпка, при повному дозріванні, дуже смачна і ароматна, солодка. Хурма Мідер не утворює насіння в плодах, які бувають лише при наявності запилювачів. Дерева хурми Мідер витримують мороз до -20°C. Дуже сильнорослі до 18м та врожайні.

Мідер – самоплідний, ранньо-середнього терміну дозрівання (початок жовтня). Морозостійкість -20. Високоврожайний сорт , дерево високоросла з розкидистою кроною. Ями для саджанців хурми викопуються заздалегідь, за 25-30 днів, глибиною і шириною не менше 60 см.

При посадці хурми бажано додавати 10-12 кг перепрілого гною і 200-250 г суперфосфату, перемішуючи їх з землею. Необхідно, щоб місце щеплення хурми було вище поверхні землі на 3-5 см. Після посадки саджанці треба рясно полити. Найкраща схема посадки хурми на присадибній ділянці - квадратна або прямокутна, де саджанці розміщуються по кутах з відстанню 4,5-5 метрів.

Хурма - світлолюбна рослина, крім того, для неї краще вибирати провітрювані ділянки з добре дренованим грунтом. Після посадки саджанців хурми проводиться підрізування, щоб створити рівновагу між надземною частиною і кореневою системою.

Однорічні саджанці хурми не мають бічних розгалужень і в рік посадки обрізають на висоті 70-80 см над рівнем ґрунту, з урахуванням закладки скелетних гілок першого ярусу на цій висоті. Обрізування і формування крони хурми ведеться за розріджено-ярусною системою і триває до 5-річного віку. Потім щорічно проводиться проріджування крони, видалення сухих і поламаних гілок і гілочок.

Старі дерева хурми у віці 20 і більше років зазвичай омолоджуються. Для цього в лютому-березні всі скелетні гілки першого, частково другого і третього порядків зрізаються на однаковій висоті над рівнем землі, а лідер-провідник - на 25-30 см вище них. При такій операції на обрізаних гілках хурми виростає багато однорічних пагонів, і для формування крони зайві пагони повинні видалятися в лютому наступного року.

Добрива в перші два-три роки після посадки саджанців вносять в пристовбурні кола радіусом 60-80 см, в наступні роки-радіусом 100-150 см.

На одне дерево у віці від двох до п'яти років рекомендується вносити від 10 до 15 кг органічних добрив, у віці 6-10 років-15-20 кг, 11-15 років-20-25 кг. Удобрюють хурму один раз в 4-5 років.

Характеристики
Пакування
чорна стрей-плівка
Смак
солодкий, ароматний
Стійкість до хвороб
висока
Сорт: середній
Термін дозрівання: початок жовтня
Маса плоду: 200-250 г
Морозостійкість: -20°C
Запилення: самоплідна
Підщепа: сіянець віргінки
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.