fbpx

Груша Бланка

  • Плодові дерева
  • Груша
Артикул
13067
НА ОСІНЬ 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Груша Бланка (Blanka) це один з найновіших зимових сортів селекції Чехії. Виведений при схрещуванні таких сортів, як Бере Боск і Президент Дроуард, і взяв від них найкращі якості.

Опис

Груша Бланка (Blanka) це один з найновіших зимових сортів селекції Чехії. Виведений при схрещуванні таких сортів, як Бере Боск і Президент Дроуард, і взяв від них найкращі якості. Уже встиг придбати заслужену популярність на плодовому ринку і є дуже перспективним сортом для любительського і комерційного садівництва.
Плоди характеризуються чудовим товарним виглядом, що обумовлено красивою подовжено-конічної форми і дуже великими розмірами, їх середня вага близько 400 г, деякі плоди можуть досягати до 800 м Мають гладку, зелену шкірку, жовтіючому під час зберігання. Мають білою м'якоттю з середньою щільністю, дуже соковитою, смачною і ароматною.
У належних умовах плоди можуть зберігатися до весни, не втрачаючи своїх смакових якостей і товарного вигляду. Вони добре переносять транспортування. Все це в поєднанні з чудовим смаком і привабливим виглядом обумовлює високу товарність плодів.

Дерева зимостійкі, слаборослиє і стійкі до поширених захворювань, скороплідні і щорічно дають хороші врожаї. Мають декоративними властивостями, прикрашають сади своїми ніжними квітами і красивими плодами. Дуже перспективний сорт для промислового садівництва, користуються увагою садівників-любителів.

Характеристики
Сорт: зимовий
Стиглість: кінець вересня
Маса плоду: 400 до 800г
Підщепа: айва ВА-29
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.