fbpx

Ексклюзив! Нектарин Білий

  • Плодові дерева
  • Нектарин
Бронь на весну 2024
250грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Нектарин Білий — середньостиглий сорт, що відрізняється білим забарвлення плодів та приємним солодким смаком. Оригінальний сорт нектарина турецької селекції. У нас вважається новинкою, проте широко розповсюджений в Туреччині та Узбекистані. Його плоди використовуються для свіжого вживання, переробки та консервації. 

Особливості Нектарина Білого

Дерево має компактну середньорослу крону, регулярно плодоносити починає на 2-3 рік після посадки. Плоди дозрівають на початку серпня. Нектарин має округлу форму, за розмірами 140-180 грамів, окремі плоди можуть досягати 200гр. Шкірочка гладенька, білого кольору, з сонячної сторони може мати легкий рум'янець, є доволі міцною, завдяки чому добре переносить транспортування на далекі відстані без втрати товарних властивостей. М’якуш соковитий та ароматний, слабо волокнистий, характеризується насиченим солодким смаком із присмаком меду, ванілі та ноток інших фруктів. Сорт має гарний імунітет до захворювань плодових культур, зокрема плодової гнилі та грибків. Добре переносить спеку та посуху, а також є морозостійким, витримуючи зниження температури до -28°C.

Саджанці висаджують на відкритих сонячних ділянках з родючим, добре дренованим ґрунтом. Перед посадкою кореневу систему рекомендується замочити в стимуляторі росту. Висаджені дерева варто обрізати, виділивши 3-4 основні гілки. Полив має бути регулярним, не рідше одного разу на тиждень.

 

Переваги:

 

  • Висока врожайність.

  • Регулярне плодоношення.

  • Гарна транспортабельність.

  • Морозостійкість (5 зона).

  • Низька сприйнятливість до хвороб.

  • Універсальне призначення плодів.

 

Придбати якісні саджанці сорту Білого Нектарину ви можете в нашому інтернет-магазині ЛітинСад. Ми гарно упакуємо та швидко відправимо вам у будь який населений пункт України.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий, ароматний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилювачі
самоплідний
Сила росту
середньорослий
Сорт: середньо-пізній
Стиглість: початок серпня
Маса плоду: 140-200 г
Підщепа: мигдаль
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.