fbpx

ЧЛ крист. Універсальне для саду та городу, 100г.

  • Все для сада
  • Добрива
Артикул
11817
Немає у наявності
25грн
- +
Рейтинг товару

«Чистий Лист» для саду та городу представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат.

Опис

«Чистий Лист» для саду та городу представляє ідеальне добриво, що дає кращий результат:

  • висока якість плодів і квітів; рання і високоякісна продукція завдяки збалансованому складу N.P.K .;
  • відсутність хлорозу завдяки наявності заліза і магнію; повна розчинність навіть в холодній воді; компенсує дефіцит макро і мікроелементів;
  • ефективність і простота застосування;
  • сумісно з пестицидами і іншими добривами.

Рекомендується застосовувати протягом усього вегетаційного періоду. Регулярний полив підвищує ефективність застосування добрива. Всі поживні елементи, що містяться в добриві, повністю розчиняються.

Полив в залежності від виснаженості грунту:

Одну мірну ложку розчинити в 5-9 літрах води, або 1/2 мірної ложки на 2-4,5 літра. Поливати 2-4 рази в місяць. Внекоренева 1/ 2 мірної ложки розчинити в 10 літрах води. Кропити 2-4 рази на місяць. Сухе внесення (після внесення рясно полити водою) 5 ложок змішати з 1-2 кг. сухого розсипчастого піску або грунту і рівномірно внести на площу 2-3 м.кв. 1 раз в місяць.

Склад: азот-18%, фосфор-15%, калій-18%, залізо-0,07%, магній- 3,%, сірка-0,1%, бор 0,02%, Марганець 0 , 3%, мідь-0,005%, цинк-0,01%, молібден-0,001%.

Застосування продукції ТМ «Чистий Лист» - кращий спосіб підтримки родючості грунту. Добриво забезпечує повноцінне харчування для рослин і може бути використано в будь-якій системі поливу (краплинне зрошення, дощування, гідропоніка і т.д.)

Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.