fbpx

Черешня Волове серце

  • Плодові дерева
  • Черешня
Артикул
vol-s
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Походження:

Адаптована черешня Волове Серце до регіонів з теплим кліматом, оскільки виведений сорт був в Грузії. Згодом ареал культивування розширився до середньої європейської смуги, завдяки популярності соковитих, дуже великих плодів.

Опис сорту:

Після посадки великоплідна черешня Волове Серце демонструє швидкі темпи зростання. До п’яти років вже формується рясна крона. Після цього періоду ростові процеси сповільнюються. У міру дорослішання висота дерева черешні Волове Серце варіюється в межах від трьох до п’яти метрів. Крона має пірамідальну форму.

Листові пластини великі, з темною зеленим забарвленням. У них ланцетна форма з загостреними кінчиками. Зрілі ягоди досягають ваги до 12 мм. Вони покриті темно-червоною щільною шкіркою з приємним винним відтінком. Дуже соковита м’якоть відрізняється від шкірки більш світлим тоном. Вона солодка, з приємною слабкою кислинкою, що надає плодам пікантний смак. Кісточка видаляється з невеликим утрудненням.

Можливість культивування черешні Волове серце в умовах нестійкого клімату пояснюється досить високою морозостійкістю дорослих дерев. Вони не замерзають взимку при температурі -25˚С. Черешня Волове Серце здатна переносити короткочасні періоди посухи, але дерева не повинні залишатися без води довше одного місяця.

З огляду на самобесплодіе плодової культури, потрібно підібрати відповідні запилювачі для черешні Волове Серце. Залежно від кліматичних особливостей конкретної території термін дозрівання черешні Волове Серце варіюється. На півдні, в садах зрілі великі плоди з’являються вже до початку літнього сезону. У більш північних регіонах масове плодоношення припадає на другу декаду червня.

Відзначається, що дерева цього різновиду практично не уражаються грибкової інфекцією. Важливо, що на них рідко спостерігається небезпечний для черешні коккомикоз.

Переваги та плюси:

  • великі плоди;
  • високі товарні та смакові характеристики;
  • досить висока зимостійкість;
  • стійкість до хвороб і нападу шкідників;
  • висока врожайність.


Купуючи саджанці Черешні Волове Серце від розсадника "ЛітинСад", Ви отримуєте високоякісні, здорові і міцні саджанці з потужною кореневою системою. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями стосовно посадки та догляду за саджанцями. Зробіть свій сад ще більш яскравим та поживним з саджанцями Черешні Волове Серце від розсадника "ЛітинСад"!

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Смак
Солодкий, десертний
Зимостійкість
Висока
Стійкість до хвороб
Висока
Сорт: середній
Маса плоду: 7-10г
Стиглість: кінець червня
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.