fbpx

Черешня Роял Хелен

  • Плодові дерева
  • Черешня
Артикул
13056
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Самоплідний сорт! Черешня Роял Хелен (Royal Helen) - один з нових сортів черешні пізнього строку дозрівання американської селекції. Виведений відомим генетиком Флойд Зайгертом в США. Дуже високоврожайний сорт!

Опис

Черешня Роял Хелен (Royal Helen) - один з нових сортів черешні пізнього строку дозрівання американської селекції. Виведений відомим генетиком Флойд Зайгертом в США.

В Україні збирати урожай вже можна з першої декади липня, за умовами Запорізької обл. - 5-8 липня. Сорт характеризується щорічної високою врожайністю, хорошою адаптацією до різних погодних і кліматичних умов, що відкриває широкі перспективи для його вирощування на всій території України. Сорт самоплодовий, в додаткових запильниках не потребує, щорічний врожай гарантований.

Плоди сферичної форми, великих розмірів, середньою вагою 14-15 г, діаметром 33-34 мм, насиченого темно
червоного кольору з блискучою шкіркою. М'якоть дуже соковита, щільної структури, темно-червоного кольору, володіють чудовим солодким смаком, з низькою кислотністю, яка при повному дозріванні практично не відчувається, дає освіжаючий, приємний присмак, мають середню чутливість до розтріскування.

Завдяки щільному м'якоті, плоди добре зберігаються в холодильнику, протягом місяця не втрачаючи своїх якостей, також вони стійкі до обробки і зберігають свій привабливий вигляд. Затребуваний на ринку для вживання в свіжому вигляді, приготування компотів, консервацій, різних страв і напоїв. Вміст цукру 20 ° по БРІКС.

Ця новинка вже встигла набути популярності на світовому ринку плодів, її висока товарність обумовлена ​​привабливим зовнішнім виглядом, великими плодами, чудовим смаком і відмінною збереженням після збору.

Дерева високопродуктивні, зимостійкі, стійкі до шкідників і хвороб. Сорт набирає популярність і вже має своїх шанувальників, від недавнього часу починає активно вирощується в приватних і комерційних садах. Сорт відрізняється дуже великими і якісними плодами, самоплодностью і високою врожайністю дерев. Придатний для вирощування у всіх регіонах України.

Характеристики
Сорт: пізній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 15-17г
Підщепа: ВСЛ-2
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.