fbpx

Бузок Світ Хард

  • Декоративні рослини
  • Бузок
Артикул
13076
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Ранній сорт зарубіжної селекції, схожий на вітчизняний сорт «Красуня Москви», але з більш інтенсивним забарвленням квіток. Кущ середньорослий висотою до 3 м. Суцвіття великі, щільні, як правило, серцеподібної форми.
Квітки махрові, в бутонах - темно-рожеві, при розпусканні - ніжно-рожеві. Оригінатор: Кларк, США, 1953.

Опис

Бузок Sweetheart настільки красива, романтична і елегантна, що в неї просто неможливо не закохатися. Не дарма творець це чарівної красуні, відомий американський селекціонер Артур Кларк, дав своєму новому сорту таке поетичне, ліричну назву - «Sweetheart», що в перекладі означає «Кохана».

У неї заворожуюче прекрасні махрові світло-рожеві квітки, які виглядають особливо гармонійно і витончено в поєднанні з яскравими і помітними темно-пурпуровими щільними бутончиками. Суцвіття зібрані з пари ажурних, густо сплетених, пишних мітелок, від яких виходить чудовий, насичений і густий медово-персиковий аромат.
Кущі бузку Sweetheart звичайно досягають середньої висоти в 3 метри і вражають уяву пишністю і розлогі своєї крони.

Це дуже здоровий, сильний і витривалий сорт, добре пристосованим до різних погодних умов. Для посадки краще вибрати сонячне, добре провітрюване місце, захищене від протягів.
Найбільш підходящим грунтом для Sweetheart стане суглинна, добре дренований грунт з середньою кислотністю. Для того щоб цей романтичний і чарівний сорт відчував себе ще більш комфортно на вашій ділянці, не забувайте щорічно вносити спеціальні добрива і обробляти землю, ретельно вириваючи всі сміттєві рослини.

Характеристики
Вік саджанця: дворічний
Сорт: ранній
Колір квітки: рожево-бузковий
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.