fbpx

Бузок Шарль Жолі

  • Декоративні рослини
  • Бузок
  • Рослини в горшках
  • Бузок
Артикул
cz02
Бронь на весну 2024
200грн
- +
Рейтинг товару

Бузок 'Шарль Жолі' росте до 2-4м заввишки та 2-3м в діаметрі. Цвіте в травні-червні на минулорічних приростах дуже ароматними квытами насиченого лілово-рожевого відтінку

Опис

інші назви: 'Чарльз Джолі'

Як виглядає і росте Бузок 'Charles Joly'

Листопадний кущ або невелике дерево з густою розлогою кроною, бузок 'Шарль Жолі' росте до 2-4м заввишки та 2-3м в діаметрі. Цвіте в травні-червні на минулорічних приростах дуже ароматними квітами насиченого лілово-рожевого відтінку, зібраними у вертикальні грозновидні суцвіття.

Листя серцевидне, до 7 см завбільшки, зелене, перед опаданням колір не змінює. Росте бузок досить швидко, річний приріст складає до 20-30 см.

Як саджати Бузок 'Charles Joly' і доглядати

Саджати бузок 'Шарль Жолі' слід на сонячному місці, у родючий, добре дренований грунт, нейтральний або легколужний. Якщо грунт занадто кислий потрібно застосувати вапнування золою або доломітовою мукою. Обрізка зайва, але якщо ви вирішите обмежити ріст або формувати бузок, то обрізати слід одразу після завершення цвітіння. Також слід прибирати відцвітіші суцвіття у молодих рослин. Рослини добре відновлюються після обрізки. Морозостійкість до -37°C.

Де саджати Бузок 'Charles Joly' Бузок 'Charles Joly'

Підійде для одиночних та групових посадок, алейних та паркових композицій з іншими декоративними кущами чи деревами, для створення живоплотів та міського озеленення.

Характеристики
Морозостійкість: -37 °C
В/Ш куща: 3-4м / 2-3м
Час цвітіння: травень-червень
Відгуки (0)
Ще не додано ні одного відгуку. Будьте першим хто це зробить.