fbpx

Барбарис тунберга "Green Carpet"

  • Декоративні рослини
Артикул
938
НА ОСІНЬ 2024
98грн
- +
Рейтинг товару
Опис

Мабуть, одним з найбільш яскравих представників осінньої палітри саду є декоративний чагарник - барбарис Тунберга. Використовуючи різні його сорти, можна створити неповторні колоритні композиції, адже декоративність чагарника зберігається протягом усього сезону, як під час цвітіння, так і в період дозрівання ягід. Але апогей краси настає саме після літа, коли і без того декоративна листя набуває все відтінки осені.

Барбарис Тунберга - листопадний чагарник висотою до 2,5 м, батьківщиною якого є Далекий Схід. Його ребристі гілки дугоподібно вигнуті, листя овальні або округлі шириною близько 1 см і довжиною до 2 см, зелені зверху і сизі знизу. На пагонах є рідкісні колючки довжиною близько 1 см.

Цвіте барбарис в травні жовтими з червоним зовнішнім краєм квітками діаметром до 1 см, зібраними в пучки або короткі кисті, іноді поодинокими. Плоди червоні, овальні, блискучі, довжиною до 1 см.

Цвісти і плодоносити барбарис починає з 5-6-річного віку. Але, на відміну від барбарису звичайного, плоди в їжу не вживаються, так як вони гіркуваті через високий вміст алкалоїдів.

Green Carpet - низькорослий чагарник висотою не більше 50 см, шириною до 1 м. Крона щільна округла. Листя світло-зелені.

Характеристики
Пакування
Чорна стрейч-плівка
Група: листопадний кущ
В/Ш куща: 1,0-1,5 м / 1,0 м
Час цвітіння: травень
Колір квітки: жовтий
Колір: листя зелене на осінь стає червоне
Вік саджанця: 2-роки
Відгуки (1)
Станислав
27.09.19, 16:41
Выражаю благодарность за вовремя высланный и качественный посадочный материал. Саженцы деревьев великолепные. С вами приятно работать, спасибо большое.