fbpx

Абрикос Шлор Циран

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
885
Немає у наявності
250грн
- +
Рейтинг товару

Абрикос Шлор Циран є селекцію гібрида абрикоса, сливи. Цей сорт вирощувався в Вірменії в давнину на протязі тривалого часу. Даний сорт абрикосів володіє темним відтінком. Це є особливістю сорту, так як абрикоси успадкували таку рису від сливи.

Опис

Абрикос Шлор Циран

У каталозі нашого интерне-магазину ви зможете замовити Абрикос Шлор Циран за прийнятною ціною.

Абрикос Шлор Циран є селекцію гібрида абрикоса, сливи. Цей сорт вирощувався в Вірменії в давнину на протязі тривалого часу. Даний сорт абрикосів володіє темним відтінком. Це є особливістю сорту, так як абрикоси успадкували таку рису від сливи. Звернувшись до нас, ви зможете замовити Абрикос Шлор Циран після оформлення заявки.

Шкіра абрикоса покрита безбарвною плівкою, поверхня цієї ягоди гладка, бархатиста. Ягоди мають золотистий, рубіново-червоний колір, м'якоть середньо-м'яка, соковита. Абрикос має солодкий, з ледь помітною кислинкою, смак, більше схожий на сливу. Гени ягоди роблять шкіру абрикосу м'якою, вона гостра, трохи пряна. 

Даний сорт чорного абрикосу не потребує особливого догляду. Древа мають гарну стійкість до грибкових захворювань та проти комах і паразитів. Також у абрикоса Шлор Циран високі показники зимостійкості та посухостійкості.
Краще вживати плоди у свіжому вигляді. У холодильнику зберігаються лише кілька днів.

Абрикос Шлор Циран класифікується як кісточкові сорти разом зі сливами, персиками, мигдалем. Даний вид належить до тих сортів, які мають складну структуру. Рослина досягає до 4-7 м у висоту. солодкий, смачний абрикос росте в країнах Азії. Абрикос стимулює дихальну систему, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, підвищує імунітет. 

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
оригінальний, приємний
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Самоплідність
самоплідний
Сорт: середній
Стиглість: середина липня
Маса плоду: 30-40г
Підщепа: жердель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (1)
Яна Гончар
14.11.19, 11:21
Купувала плодові дерева та троянди. Залишилася задоволена.