fbpx

Абрикос NJA-19

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
863
НА ОСІНЬ 2024
250грн
- +
Рейтинг товару

Сорт абрикосу NJA-19 відрізняється високою врожайністю та стійкістю до хвороб, що робить його ідеальним вибором для садівництва в Україні.

Опис

Абрикос NJA-19 є одним з найбільш врожайних та стійких до хвороб сортів абрикосів, які доступні для вирощування в Україні.

Цей сорт абрикосу є ідеальним вибором для тих, хто шукає легкий спосіб отримати багато соковитих та смачних фруктів зі свого власного саду.

Походження:

Абрикос NJA-19 був виведений в Нью-Джерсі в США, як результат перетину двох сортів абрикосів. Цей сорт був спеціально створений з метою отримання високоякісних плодів з високим вмістом цукру та кислоти.

Опис сорту:

Абрикос NJA-19 має середньоранні терміни дозрівання та досягає зрілості в середині липня. Плоди мають середню величину, округлу форму та соковите м'якоть. Шкірка плоду має світло-жовтий колір, а м'якоть - темно-жовтий.

Переваги:

Абрикос NJA-19 має багато переваг, які роблять його популярним вибором серед садівників. Цей сорт абрикосу є стійким до хвороб та шкідників, добре переносить перепади температур та дощів, а також має високу врожайність. Крім того, плоди мають солодкий смак та аромат, що робить їх ідеальним вибором для приготування десертів, компотів та інших страв.

Інструкції по посадці:

Саджанці абрикосу NJA-19 слід садити в добре освітленому місці з родючим грунтом, що добре дренується. Глинисті грунти можна поліпшити додаванням піску та компосту. Розмір ями для посадки повинен бути достатнім для поміщення кореневої системи саджанця, а глибина ями повинна бути приблизно на 5-10 см більшою, ніж довжина кореневої системи.

Рекомендації по догляду:

Після посадки саджанця необхідно забезпечити регулярний полив впродовж перших двох років. Для збільшення врожайності рекомендується проводити обрізку саджанців у зимовий період перед початком вегетації. Також необхідно забезпечувати достатній доступ до світла та повітря, регулярно підживлювати грунт та боротися зі шкідниками та хворобами, які можуть пошкодити саджанці.

Купуючи саджанці абрикосу NJA-19 від розсадника "ЛітинСад", Ви отримуєте високоякісні, здорові і міцні саджанці з потужною кореневою системою. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями стосовно посадки та догляду за саджанцями. Зробіть свій сад ще більш яскравим та поживним з саджанцями абрикосу NJA-19 від розсадника "ЛітинСад"!

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Запилювачі
самоплідний
Сила росту
середньорослий
Сорт: середньо-ранній
Стиглість: середина липня
Маса плоду: 100-140г
Підщепа: жердель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (2)
Сільченко Віктор
13.04.23, 18:30
Доброго дня всім! Знайомство з розплідником було два роки назад, купував у них матеріал для щеплення плодових. Коли асортимент збільшився став купувати саджанці у них. Перевірений часом сайт, раджу людям тому що розумію що сам колись шукав і сумнівався. Привіт з Малинщини!
Алина
11.11.19, 16:16
Получила двенадцать саженцев плодовых деревьев качество, упаковка отлично, будем ждать весну, а затем урожай, спасибо огромное за Ваш труд