fbpx

Абрикос Кіото

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
1029
НА ОСІНЬ 2024
300грн
- +
Рейтинг товару

Абрикос Кіото - новий сорт плодового дерева французької селекції, призначений для комерційного і індивідуального вирощування на плодово-господарських ділянках.

Опис
Абрикос Кіото

Абрикос Кіото - Загальні опису сорту

Даний сорт має середні терміни дозрівання, орієнтовний збір врожаю - середина липня. Абрикоси Кіото відрізняються високим ступенем врожайності через що їх часто набувають в комерційних цілях. Плоди з'являються на 3 рік.

Сорт унікальний розміром плодів. Середня вага одного абрикоса більше 65 грам. Плід має яскраво-оранжевий колір з легким відтінком малинового. М'якоть дуже соковита і солодка. Аромат плодів відразу привертає увагу споживача, і викликає стійке бажання спробувати плоди. Крона дерева розлога, широка. Дерево - середньоросле, рясно квітуча, дуже стійке до грибкових захворювань.

Абрикос Кіото по праву вважається кращим зразком селекції країн Євросоюзу і все більше привертає споживача за цілою низкою причин. Головна з них полягає в самоопиляемості сорти, стає абсолютно не важливо, що абрикос даного сорту зацвітає в середньому на тиждень пізніше за своїх побратимів.

Ще однією перевагою абрикоса Кіото є висока транспортабельність і здатність до тривалого зберігання плодів, а також стійкість до захворювання моніліозм, яка не рідко з'являється у абрикосів інших сортів як наслідок холодної та дощової погоди. Таким чином, абрикос Кіото стійкий до зворотних заморозків, які часто трапляються на території багатьох областей України.

Якщо ви вирішите купити або замовити абрикос Кіото в нашому інтернет-магазині, будьте впевнені, що ви зробили правильний вибір. І ця рослина буде вас радувати своїми плодами протягом багатьох десятиліть. А варення з абрикосів або компоти змусять вас і взимку згадати про це дерево і порадіти за те, що ця рослина росте на вашій присадибній господарстві і ви колись купили або замовили його в нашому інтернет-магазині.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сила росту
середньорослий
Сорт: середній
Стиглість: середина липня
Маса плоду: 60-90г
Підщепа: жердель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (1)
Михайло
24.09.19, 01:20
Чудовий сорт, купував в Літинсад. Вже плодоносить. Дякую