fbpx

Абрикос Біг Ред

  • Плодові дерева
  • Абрикос
Артикул
1554
НА ОСІНЬ 2024
250грн
- +
Рейтинг товару

Сорт Біг Ред любить сонце, а його плоди схожі на маленькі яскраві світила. Вони насичено червоного кольору з характерним рум'янцем, смачні і соковиті, тому припадуть до смаку самому вимогливому цінителю фруктів.

Опис

Сорт Біг Ред любить сонце, а його плоди схожі на маленькі яскраві світила. Вони насичено червоного кольору з характерним рум'янцем, смачні і соковиті, тому припадуть до смаку самому вимогливому цінителю фруктів.

Хоча рослина традиційно входить в класичний і звичний для дачника набір садових дерев, цей сорт - особливий. Вага одного плоду часто досягає 100 грамів. М'якоть ніжна і дивно ароматна. А варення, джем, соки з абрикосів вище всяких похвал. До того ж вони містять рекордну кількість вітамінів А і С, необхідних людині.

Тим, хто вирішив завести на ділянці абрикоси Біг Ред, потрібно пам'ятати декілька правил.
Садити деревце слід навесні або восени на сонячній і безвітряної стороні на легких суглинних грунтах з глибоким заляганням грунтових вод. На болотистих ґрунтах воно не росте, а на піщаних швидко старіє.

Саджанець опускають в заздалегідь удобрення яму глибиною і шириною не менше 60 сантиметрів, засипають родючою землею, поливають. Важливо стежити, щоб місце щеплення (маленький шип, розташований ближче до коріння важко не помітити) залишався на поверхні. Удобрюють абрикос перегноєм, суперфосфатом, калієвої селітрою, по весні обробляють мідним купоросом.

ОСОБЛИВОСТІ

Дерево виростає високим з розлогими гілками, починає плодоносити вже на третій рік в липні - серпні. Урожай відмінний - до 50 кілограмів за сезон. Сорт морозостійкий, витримує короткочасні морози до мінус 30 градусів, стійкий до хвороб.

Купити саджанці абрикоса Біг Ред - правильне рішення для тих, хто хоче забезпечити себе на тривалий час соковитими і корисними фруктами. Він росте і стабільно плодоносить на одному місці не менше 30 років.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
дуже солодкий
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
висока
Сорт
середній
Сорт: середній
Стиглість: кінець липня
Маса плоду: 100-120г
Підщепа: жердель
Вік саджанця: дворічний
Відгуки (1)
Євгения
11.11.19, 16:37
Спасибо за отличную работу. Надеюсь на хороший урожай