fbpx

Живці Смородини (Чорна\Червона)

  • Все для щеплення
на липень-серпень

Весна наближається, а це значить, що час висаджування живців смородини!

Якщо ви ще не підготували матеріал для посадки, то саме час придбати живці відповідного сорту.

Інтернет-магазин ЛітинСад пропонує широкий вибір живців смородини в Україні. У нашому асортименті ви знайдете як звичайні сорти, так і рідкісні гібриди.

Наші живці мають оптимальну товщину та довжину, що гарантує їхню високу життєздатність та приживленість. Крім того, ми пропонуємо доставку по всій території України, що дозволить вам отримати необхідний матеріал без зайвих зусиль.

Купуючи живці смородини в ЛітинСаді, ви отримуєте якісний матеріал за доступною ціною та зможете насолоджуватися власним садом у найближчому майбутньому. Не зволікайте та замовляйте живці смородини в ЛітинСаді вже зараз!

Описание

Живці Смородини доступні для продажу

(Актуально станом на 03.03.2023р)

Мінімальна кількість одного сорту - 10шт

Чорна смородина: Червона смородина (поричка):
Краса Львова Троїцька
Тритон Джонкер Ван Тетс
Тібен Чудесна
Вернісаж Рондом
Ювілейна Копаня  
Козацька  
Мрія Київська  

 

Відтворення рослин за допомогою здерев'янілих черенків (живців) є гарним варіантом для тих, хто прагне отримати нові рослини від материнських екземплярів з бажаними властивостями. Така методика дозволяє зберегти генетичний матеріал рослини-донора і отримати високоякісні саджанці вже наступного сезону. Оскільки відтворення здерев'янілими черенками дещо складніше, ніж відтворення відводками, необхідно мати на увазі деякі технічні аспекти.

Найкращим часом для збору живців є період перед настанням морозів. Живці, які збираються восени, повинні мати довжину 18-20 см і товщину в межах 8-10 мм. Для відтворення весною живці необхідно збирати до настання сильних морозів, щоб уникнути пошкодження бруньок смородини. Живці краще нарізати з середини пагона, адже вони містять більше бруньок та сприяють більш успішному приживленню.

Після нарізання живців їх необхідно зберігати в вологому середовищі, наприклад, в торф'яних табличках, щоб вони не втратили вологи. Живці потрібно висаджувати в ґрунт на глибину 2-3 см з відстанню між ними не менше 10 см. Після висадки необхідно здійснювати регулярний полив, щоб рослини добре прижилися.

Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.