fbpx

Яблуня Ред Джонапринц

  • Плодові дерева
  • Яблуня
Артикул
13025
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара

Яблуня Ред Джонапрінц / Red Jonaprince @ Viltons / - новий пізньо-осінній сорт яблуні селекції Бельгії. Сорт є клоном широко відомого і популярного за кордоном сорту яблуні Джонаголд. Збір врожаю вже починається в кінці вересня.

Описание

Яблуня Ред Джонапрінц / Red Jonaprince @ Viltons / - новий пізньо-осінній сорт яблуні селекції Бельгії. Синонім сорти Вілтонс. Сорт є клоном широко відомого і популярного за кордоном сорту яблуні Джонаголд. Збір врожаю вже починається в кінці вересня.

Плоди великі, середньою масою 200 г і більше, одномірні, вирівняні, симетричні, стандартні. Форма плодів округло-видовжена, рум'янець від інтенсивно червоного до майже червоно-чорного, яскравого кольору, який покриває практично всю поверхню яблука. Плоди зовні дуже привабливі і користується попитом на ринку якісних плодів в Європі.
Сорт широко використовується в промислових інтенсивних європейських садах з високою щільністю посадки дерев. Вимагає нормування врожаю, схильний до перевантажень, в наслідок чого можуть погіршуватися смакові якості. Урожайність сорту дуже висока, стабільна, повторювана. Плоди відмінно зберігаються в холодильнику до квітня і до січня в звичайному приміщенні.

Сорт є дуже перспективним з огляду на високий попит на ринку його батька Джонаголд вже багато років. Для збільшення врожаю рекомендовані запильники: Голден Делішес, Джонаголд, Гренні Сміт.

Зимостійкість сорту вища за середню і достатня для більшості регіонів України. Стійкість середня до бактеріальної плямистості, потребує вчасних обробок від борошнистої роси. Сорт в дуже короткий час зайняв високу популярність за кордоном з огляду на дуже красиве забарвлення плодів і високу врожайність.
В Україні досить новий і перспективний сорт. Один з клонів яблуні материнського сорту Джонаголд.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий з кислинкою
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
середньоросле
Сорт: Осенний
Спелость: Конец сентября
Маса плода: 190-230г
Подвой: 54-118
Возраст саженца: Двухлетний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.