fbpx

Яблуня Дарк Рубін

 • Плодові дерева
 • Яблуня
Артикул
13021
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара

Яблуня сорту Дарк Рубін - це незвичайний сорт, який відрізняється своїм цікавим кольором та смаком. Це добре збалансований сорт, що відповідає вимогам багатьох любителів яблук. 

Яблуня Дарк Рубін (Dark Rubin) - зимовий сорт яблуні чеської селекції. Клон сорту Рубін Чеський з більш слабким зростанням і інтенсивно забарвленими плодами. Назва сорту перекладається як "Темний Рубін". Дозрівання врожаю в кінці вересня - початку жовтня.

Описание

Яблуня сорту Дарк Рубін відноситься до середньостиглих сортів з фіолетово-червоними плодами.

  Цей сорт має дуже цікаве походження. Його було випадково відкрито в Ізраїлі в 2008 році під час проведення генетичних досліджень яблунь. Дослідники випадково знайшли дерево, яке відрізнялося від інших яблунь, із чорвоними плодами. Після дослідження ДНК виявилось, що це новий сорт яблуні. З тих пір, Дарк Рубін став популярним сортом, який вирощують в різних куточках світу.

  Плоди дуже великі, масою 200-350 г, подовжено-конічної форми, з яскравим червоно-бордовим рум'янцем майже по всьому плоду. Шкірочка гладенька. Фарбуються рано і мають інтенсивне забарвлення навіть в середині крони. Зовні дуже помітні і красиві. На дереві добре виглядають, мають стабільний забарвлення, одномірні і стандартні. Якість плодів дуже висока, товарні і транспортабельні. Відмінно зберігаються в холодильниках до весни.
М'якоть жовта, щільна, відколюються, дуже солодка, запашна, з винним присмаком, ароматна. Високих смакових якостей.

Характеристики сорту Дарк Рубін:

 • Сорт: Дарк Рубін;
 • Смак: солодкий, з легкою кислинкою;
 • Зимостійкість: добра;
 • Стійкість до хвороб: середня;
 • Термін дозрівання: середина вересня;
 • Маса плоду: 150-250 г;
 • Врожайність: 50-70 кг з дерева.

 

  Дерева слаборослі, характеризуються щедрим і регулярним плодоношенням, високою стійкістю до основних хвороб яблуні. Сорт відрізняється дуже якісними плодами з красивою забарвленням, слабким зростанням, придатністю для інтенсивного садівництва, високими показовими врожаями. Зимостійкість добра і достатня для вирощування в більшості регіонах України

 

Рекомендації по посадці, по догляду:

  Для успішного вирощування яблуні Дарк Рубін потрібно враховувати кілька важливих факторів. Ось кілька рекомендацій по посадці та догляду за рослиною:

 • Посадка: Яблуню Дарк Рубін можна висаджувати восени або весною. Виберіть добре освітлене місце з глибоким розробленим грунтом, щоб дати рослині достатньо місця для росту. Рекомендується висаджувати яблуню на відстані 4-5 метрів одна від одної.

 • Полив: Підтримуйте регулярний полив, особливо в періоди посухи. Яблуні потрібна волога, щоб виробляти соки, які допомагають їм рости та плодоносити.

 • Обрізка: Рекомендується проводити обрізку взимку перед тим, як почнуться нові прирости. Обрізка допомагає підтримувати форму дерева та збільшувати врожайність.

 • Добрива: Для підживлення яблуні можна використовувати комплексні мінеральні добрива. Рекомендується вносити добрива на початку вегетаційного періоду та перед цвітінням.

 

  Замовляйте саджанці яблуні Дарк Рубін в інтернет-магазині саджанців ЛітинСад прямо зараз та насолоджуйтеся найсмачнішими яблуками з власного саду! Наші саджанці гарантовано приживуться і порадують вас гарним врожаєм кожен рік.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Смак
солодкий з кислинкою
Зимостійкість
висока
Стійкість до хвороб
середня
Сила росту
слаборосле
Сорт: Зимний
Спелость: Начало октября
Маса плода: 200-350г
Подвой: 54-118
Возраст саженца: Двухлетний
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.