fbpx

Виноград Монтидор

  • Виноград
Артикул
18094
Бронь на весну 2024
160грн
- +
Рейтинг товара
Описание

"Виноград Монтидор" - це вишукана столова гібридна форма винограду, розроблена приватним селекціонером Карпушевим А.В. на теренах України. Цей сорт має низку характеристик, що роблять його особливо привабливим для вирощування та споживання.

Виноград "Монтидор" славиться своїм раннім терміном дозрівання(на початок серпня), що дозволяє насолоджуватись смаком найсвіжіших ягід раніше. Кущі виростають сильно, що забезпечує потужну ростову активність.

Цей сорт має двостатеві квітки, що сприяє ефективному запиленню та формуванню врожаю. Великі кетяги масою до 1кг мають конічну або циліндроконічну форму та середню щільність.

Ягоди "Монтидора" надзвичайно великі, вагою 10-14 г, з подовжено-овальною формою. Їхнє забарвлення варіюється від рожево-червоного до червоно-малинового, і вони покриті тонким восковим нальотом. М'якуш цих ягід є твердим та хрумким, а шкірка має середню товщину та є споживною, підкреслюючи гармонійний смак.

Сорт має середню стійкість до грибних хвороб, тому вимагає певного догляду в цьому аспекті. Він також потребує укриття кущів на зиму, оскільки морозостійкість не є його сильною стороною. Дозрівання лози відбувається в гарному темпі, а врожайність сорту є найвищою, даруючи багатоцінний виноградний урожай.

Транспортабельність "Монтидора" є гарною, що робить його популярним в комерційних умовах. Оскільки сорт має чудовий смак та зовнішній вигляд, його рекомендується споживати у свіжому вигляді для найкращого відчуття всіх його якостей.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-24С°
Маса ягоди
10-14 г
Маса грозди: 600-1000г.
Сорт: дуже ранній (початок серпня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: Розовый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.