fbpx

Виноград Монблан

  • Виноград
Артикул
ЗКС-120
Бронь на весну 2024
125грн
- +
Рейтинг товара
Описание

Виноград Монблан - це сорт, який може похвалитися широким спектром переваг. Започаткований в Україні, цей виноград вражає своїми вершково-жовтими ягодами, які звужуються до краю, що надає їм вигляд краплеподібних. Названий на честь відомої гори, він не лише вражає зовнішнім виглядом, але й відзначається винятковою ранністю дозрівання - перший урожай ви можете зібрати вже з 15-20 липня.

Смак винограду Монблан десертний, а його м'якоть щільна, хрумка та ароматна. Однак "родзинкою" сорту є не лише його смакові якості, а й висока врожайність лози - до 85% довжини. Це означає, що ви отримаєте вражаючу кількість винограду з кожного куща.

Виноград Монблан також славиться своєю стійкістю до основних хвороб, що робить його надійним вибором для городників. Грона легко зберігаються просто на гілках до вересня-жовтня, а його висока морозостійкість (до -23 градусів за Цельсієм, 5 зона) робить його відмінним вибором для регіонів з холодним кліматом. У перші 2-3 роки виноград на зиму вкривають. Це може бути пагорб до 15-20 см із землі або укриття пагонів, покладених у траншею глубиною до 30 см.

Основні характеристики винограду Монблан включають висоту до 2-2,5 метра, ширину до 100-200 см, грона вагою до 700-1200 г, ягоди вагою 11-15 г та розміром 33х22 мм. Врожайність може сягати 10-12 кг з кожного куща. Цей самозапильний сорт рекомендований для посадки на сонячних ділянках, і відмінно підходить для свіжого вживання.

Зберігання винограду Монблан триває до 1-2 місяців у холодному темному місці, а його хороша транспортабельність робить його зручним варіантом для перевезення та подарунків. У каталозі на сайті представлені інші сорти винограду з різними характеристиками для вибору.

Характеристики
Пакування
чорна стрейч-плівка
Зимостійкість
-23С°
Маса ягоди
10-14г
Маса грозди: Крупноплодный (до 5кг)
Сорт: надранній (кінець липня)
Опыление: Цветок обоеполый, не нуждается в опылении.
Вкус: Гармоничный
Цвет: Белый
Отзывы (0)
Еще не добавлено ни одного отзыва. Будьте первым кто это сделает.